סדנאות בנושא התפתחות אישית, העצמה ושינוי

אלי שחף

 

         

מטרת הסדנאות:

 
מתן כלים פרקטיים לעובדים ומנהלים לשפר ביצועים בצורה מיידית
גיבוש לצוות העובדים
חוויה מרגשת ויציאה מהשגרה
הגברת המוטיבציה והמחויבות של העובדים לאירגון
קצת על הסדנאות:
הסדנאות מתבצעות בצורה של לימוד חוויתי. הקבוצה לומדת חומר, ומיד אחר כך נתרגל בכיתה תרגיל שמטרתו הפנמת החומר. לאחר מכן נעמיק ושוב נתרגל- הפעם כלים ושיטות להתמודדות בעזרת הכלים שיסופקו.
התרגילים יהיו גם אישיים וגם קבוצתיים- בגודל קבוצה שינוע מזוג  משתתפים ועד לכל הקבוצה המתרגלת יחד. התרגילים כולם בנויים כך שיהיו מאוד חווייתיים ומלמדים, והם מתבססים על ניסיון רב בתחום מסדנאות שונות,  (Out Door Training- ODT), אימון אישי, הנחיית קבוצות וכו'.
במהלך התירגולים כל אדם יפיק לקחים רבים לגבי עצמו ותיפקודו בקבוצה.

מבנה הסדנה:

הסדנה בנויה מ-3-4 שעות המחולקים לשני חלקים באורך שווה.
תוכן הסדנה, לבחירתכם מתוך 4 נושאים:
1. סדנת חשיבה חיובית. רובנו מסבירים לעצמנו כל הזמן "למה לא", ולמה "אי אפשר". רוב האנשים נוקטים בגישה זו גם בחיים האישיים וגם במקום העבודה. חשיבה חיובית מסיטה את המיקוד שלנו לכיוון "איך כן אפשר?" הסדנה מלווה בתכנים מעולים המסבירים את העקרונות הפשוטים ליישום, והמשתתפים מתרגלים את הטכניקות והכלים באופן אישי וקבוצתי. הסדנה הזאת מאוד מרגשת, ויש לה אפקט אדיר על תיפקוד העובדים בהמשך- גם בחיים האישיים.
2. סדנת התמודדות עם תקיעות. רוב האנשים מפחדים לטעות ולכן לא מנסים. הפחד מטעות משתק את רובנו, ואנחנו תוקעים פרויקטים חדשים "עד שהמצב יאפשר זאת". אירגונים רבים, וגם אנשים בחייהם הפרטיים מבלים שנים בתסכול הנובע מתקיעות. הסדנה הזאת מלמדת את ההבדל בין מושלמות למצוינות, וכיצד ניתן להתמודד עם כישלון בצורה המיטבית. גם כאן, מורגש אפקט מאוד גבוה על יכולת המשתתפים לעשות שינויים במקום העבודה כשכולם מדברים באותה השפה.
3. סדנת מטרות. בסדנה זו אנו לומדים על חשיבותן של המטרות בחיינו, ולמה אירגונים מצליחים ליישם אסטרטגיות שונות בעזרת הצבת מטרות. כל משתתף מגדיר מטרות אישיות במספר תחומים, ובפעילות קבוצתית אנו בונים תכנית להצלחה בעמידה ביעדים אלו.
4. סדנת חשיבה אסרטיבית. השפה היומיומית שמה דגש על "אני מנצח- אתה מפסיד", אך האם זו השיטה הטובה ביותר? ישנן שיטות וגישות נוספות שיכולות להביא לתקשורת טובה וחכמה יותר בסגנון WIN WIN. בסדנה זו המשתתפים מתחילים בתרגיל של כל הקבוצה, ולאט לאט עוברים לתרגל באופן אישי על מנת לשפר את סגנון התקשורת שלהם.
 

אלי שחף 

 
מרצה, מאמן ומנטור להרזיה ולשינוי אורח חיים ובעליה של "הרגלים מנצחים".
בוגר B.Sc בהנדסת סביבה מטעם הטכניון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. אלי הוא מאמן אישי מוסמך וכן מרצה בנושאי מוטיבציה וביצועי שיא.
לאורך כל חייו הבוגרים סבל אלי מעודף משקל וניסה כל דיאטה אפשרית ללא הצלחה ארוכת טווח ; עד שבגיל 35 החליט להגשים חלום ילדות ישן ולרוץ מרתון - 42.2 ק"מ. בעקבות החוויה משנת החיים הזו, השיל אלי כ- 20 ק"ג ממשקלו, והיום חי אורח חיים בריא המשלב ספורט.
אלי עוסק היום בשכפול ההצלחה האישית שלו, ומאמן אנשים פרטיים, ובעיקר קהלים דרך הרצאות בכל רחבי הארץ, סדנאות ומוצרי מידע.

   

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input