הרצאה לנשים - "צרור המפתחות לשינוי בחיים"

אורלי בר-קימה

 

למה נשים עושות שינוי בחיים? ומה יכול לעזור לנו להניע, ולחולל שינוי בחיינו? נשים רבות מוצאות את עצמן בשלב מסוים בחייהן, בצומת דרכים, בתחום אחד או במספר תחומים בחיים, האישיים, הזוגיים, המקצועיים.   לא תמיד אנחנו יודעות מה לעשות, ואיך למצוא בהירות ומיקוד בחיינו ובמה ובמי להיעזר . 

אורלי בר-קימה עיתונאית ומאמנת נשים, מרצה ומנחת סדנאות "מפתחות לשינוי", מזמינה אתכן ללמוד מניסיונה ומניסיונן של עשרות נשים נפלאות נוספות, כלים פשוטים, אך עוצמתיים, שיעזרו לכן לחולל את השינוי שאתן רוצות בתחומים השונים בחייכן.

הרצאה חוויתית אינטראקטיבית, בת כשעה וחצי, מעוררת השראה ומניעה לפעולה, שנותנת כלים מעשיים לכל מי שרוצה לצמוח אישית ולשנות את חייה לטובה. ההרצאה נולדה בעקבות תחקיר שעשתה, בשנתיים וחצי האחרונות, לספר שכתבה, "להיפתח לשינוי" שיצא לאור בימים אלה, שבו, ראיינה 50 נשים שעשו שינוי משמעותי בתחומים שונים של חייהן. בהרצאה משולב הסיפור של השינוי האישי שעשתה אורלי בחייה, שהוביל להתפתחות אישית ורוחנית ולכתיבת הספר וכן דוגמאות מסיפורי הנשים בספר.

במוקד ההרצאה היא מלמדת 12 "מפתחות לשינוי", שהם כלים שזיהתה, בתוך סיפורי החיים, מעוררי ההשראה, של הנשים שהתראיינו לספר, שתמכו בהן לעשות את השינוי, ולהצליח בו. בחלק החוויתי לכל אישה תהיה הזדמנות להתחבר למפתח, שבעזרתו היא תוכל לפתוח את המנעול, שחוסם אותה מלהניע את השינוי שהיא רוצה בחייה, כאן ועכשיו.

שמי אורלי בר-קימה

וייעוד חיי הוא לעורר השראה ולחבר נשים למרכז העוצמה שלהן ולהניע אותן לצמיחה ושינוי בחיים. אני עושה זאת כיום באמצעות תהליך אימון אישי ייחודי שפיתחתי לנשים, כתיבה, הרצאות חווייתיות וסדנאות בשיטת "מפתחות לשינוי". הרגשתי שיש פה משהו עוצמתי ושימושי, שאני רוצה יכולה להעביר הלאה כהשראה כשרות וכהנעה, לאחיותיי הנשים, בתהליכי השינוי והצמיחה שלהן. לתחום האימון הגעתי לפני 5.5 שנים לאחר 10 שנות ניסיון כעיתונאית, ("העיר", "הארץ" ובטלוויזיה החינוכית) אני מאמנת מוסמכת וחברה בלשכת במאמנים בישראל, וכן מתמחה במכון הבינלאומי לתקשורת והקשבה של ד"ר קרול מקול בארה"ב. אני נשואה ואימא לשלשה בנים מקסימים, ובשנים האחרונות כותבת על נושאי צמיחה והתפתחות אישית, במגזינים "דרך האושר ו "חיים אחרים" ובאתרים שונים.

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input