לחיות עם רוצח ולהישאר בחיים

שרונה בן אור

 

שרונה בן אור, אשתו השניה וגרושתו של רוצח הנשים הסדרתי, שמעון קופר שנידון לשני מאסרי עולם במצטבר על רצח שתיים מנשותיו/ שרונה חושפת את סיפורה האישי ומספרת כיצד נפלה ברשתו של רוצח, התאהבה בו, נישאה לו, נתנה בית לו ולילדיו, והלכה שבי אחריו, עד שהאינטואיציה שלה החלה ללחוש לה שהיא חיה עם מפלצת שבין השאר שניסתה לדרדר אותה לעבירה על החוק. רק אז אזרה שרונה כוחות וחילצה את עצמה ואת ילדיה ובכך הצילה את חייה.

בהרצאה מספרת שרונה, כיצד שיקמה את חייה לאחר הפרידה ומצאה זוגיות תומכת ואוהבת, וכיצד כ-14 שנים לאחר מכן, קיבלה שיחת טלפון מטלטלת מעומרי אסנהיים תחקירן 'עובדה' שביקש ממנה להתראיין ולספר.
שיחת הטלפון פתחה תיבת פנדורה שהעלתה בה משקעים שהודחקו מהעבר וזיכרון עמום של מעשה אונס שביצע בה שמעון סמוך לגירושין, צף ועולה. אך הפעם היא לא מוותרת, ולא נכנעת לפחדים. היא פונה למשטרה ולאחר מכן גם מחליטה לקבל טיפול במרכז לנפגעות תקיפה מינית בעקבות התעקשותה נפתח התיק והחקירה התחדשה.
היתה זו עדותה של שרונה בן אור, אשר הובילה בסופו של דבר לפתיחת תיק המוות של אורית קופר שמידט אשתו הראשונה, ובסופו של דבר להרשעתו של שמעון קופר ברציחתה.
כיום שמעון קופר אומנם בכלא אך גם משם הוא ממשיך לרקוח מזימות, להשתלט על נשים בודדות חלשות אופי וגורם לשרונה לחיות בפחד מתמיד מנקמה.

 


סיפורה של שרונה הוא סיפור מסעיר ורב תהפוכות, סיפור אישי מחד, שחושף גם את ילדותה, אך מאידך זהו סיפור השופך אור ומשקף את סיפור חייהן של נשים רבות שחיפשו אהבה, הלכו אחר הלב ונפלו ברשתם של גברים אלימים שהיכו אותן, אנסו אותם והביאו למותן.
שרונה צועקת את צעקתן הלא נשמעת וקוראת לכל אישה ולכל אדם באשר הוא, לא להסכים לגילוי אלימות בשם האהבה, להקשיב לאינטואיציה לדבר ולשתף ולעשות מעשה לקום וללכת.
ההרצאה משלבת, מסמכים מקוריים, קטעי וידאו מקוריים, וקטעי עיתונות השופכים אור נוסף ומאירים זוויות אחרות בסיפור האישי.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input