טובה 052-7474121  דפנה 054-3979999יצירת מציאות חדשה ושינוי גישה

מסקי שיברו

 

שחקנית, במאית, יוצרת, מורה לדרמה, מרצה

 

הרצאה מצחיקה, משעשעת, כואבת, מעצימה וחושפת את דרך ההתמודדות שלי בהצלחה המקצועית והאישית. על ידי סיפורים הכי אישיים, סיפורים שיכלו להסתיים בצורה דרמאטית והפכתי אותם לעוצמה. אני מאמינה, שכל אדם שרוצה לעשות שינוי כל שהוא אם זה מקצועי או אישי יכול. מה זה מצריך מאיתנו? שינוי גישה, מחויבות ועבודה קשה.

מסקי שיברו

שחקנית בסדרה נבסו ערוץ 2, בוגרת סטודיו למשחק של ניסן נתיב, בוגרת סטודיו לקולנוע ותיאטרון של דוד גרינברג ת"א, למדה הדרכת נוער בבית רוטנברג בחיפה, בוגרת מכללת רמת גן I.C.C.M, המכללה הבינלאומית לאימון וניהול. מנהלת תיאטרון לבני הנוער ולמבוגרים על שמה.
זכתה בפרסים שונים, כמו: שחקנית השנה מטעם עיריית תל אביב במסגרת יום האישה הבינלאומי. שחקנית השנה בתחום התיאטרון ע" משרד בעלייה והקליטה במסגרת אירועי 60 שנה למדינה. פרס השר לקליטת העלייה ליוצרים עולים כשחקנית וכיוצרת. פרס ראשון בתיאטרון נטו לילדים על פי סיפורו של אפרים סידון. ציון לשבח בתיאטרון נטו למבוגרים. ב2015 נבחרה לייצג בעולם את מדינת ישראל דרך משרד החוץ, כאחד מאנשים שעשו וממשיכים לעשות שינויים בתרבות וחינוך בחברה הישראלית בזכות מי שהם, ומופיעה בחוברת על קצה הלשון - מעולמה של ספרות, תלמידים בכיתה הי לומדים דרך סיפורה של מסקי שיברו על העלייה האתיופית.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם