עיצוב אמריקאי לא מה שחשבתם

חגית רוט

 

בואו לקבל הצצה לסגנון העיצוב הכפרי – כנסו עמי יחד לבית החווה האמריקאי ולימדו כיצד להכניסו לביתכם הפרטי

בית מעניין הוא בית שמצליח לספר לנו סיפור. סיפור על מה שמתרחש בין כתליו, סיפור על האנשים המתגוררים בו. קול החריקה של לוחות העץ מהדהד סיפורו של בית ודייריו; צווחה של ציר דלת ישנה, עבור עיניים מסוימות היא רק דלת אשר ציריה זקוקים נואשות למעט שימון, עבור עיניים בוחנות מדובר בסיפור שלם. סיפורו של בית היה תמיד אחד הסיפורים המרגשים ביותר עבורי. בית הוא הרבה יותר מסך כל חלקיו. יותר מרצפות בטון מוחלק, לוחות פרקט או ריצוף סומסום ישראלי טיפוסי, הוא יותר מפרופילים בלגיים ואריחי רכבת תחתית (סאבווי טאיילז), הוא יותר מבריקים, נגיעות של צהוב או כל טרנד עיצובי אחר. קשה להגדיר מהו הבית מבלי לגלוש לקלישאות מתקתקות.
עבורי העיצוב הכפרי מגלם בתוכו את מהות הבית האמיתי, אני מזמינה אתכם לפסוע עמי להרצאה מרתקת במהלכה תקבלו הצצה לעיצוב האמריקאי הכפרי - סגנון בית החווה.

בהרצאה תתוודעו לשורשי העיצוב, מקורות ההשראה ולבלוגריות האמריקאיות שנותנות את הטון בתחום. נחשף להבדלים בין סוגי עיצוב כפרי שונים (טוסקני, בריטי, צרפתי), נכיר את המוטיבים המרכזיים, החומרים והגוונים אשר מהווים את יסודות העיצוב הכפרי האמריקאי ונלמד כיד לשלב את אלו בחללים שונים בבית הישראלי, תוך התייחסות לפריטי עיצוב, חומרים, טקסטורות וגוונים.

הרצאה מרתקת לחובבי העיצוב, תמונות השראה לטרנדים החמים – עיצוב בתי חווה, בתי חוף בארצות הברית והצצה נדירה לבתיהם עוצרי הנשימה של מובילי התחום היום בארצות הברית.

 

 

 

בהרצאה אעזור לכם להבין כיצד תוכלו לגרום לביתכם להפוך לממלכה האישית והמעוצבת שלכם בתקציב שווה לכל כיס. מעט צבע וקצת עבודת ידיים והשינוי יהיה תהליך מרגש אשר תוכלו לקחת עליו בעלות ולהפוך את ביתכם למקום שמדבר, נושם וחי עיצוב פנים - העיצוב שלכם.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input