מועדון הסרט הקצר - הקרנה של סרטים קצרים ודיון סביבם

פיני טבגר

 

הקרנה של סרטים קצרים לבני נוער/ בוגרים/ גיל הזהב, ודיון סביבם.

פיני טבגר, שחקן במאי ומנחה ("השיר שלנו" , "היפה והחנון" ועוד.. ) כתב וביים שלושה סרטים קצרים, ובדרך לצלם את סרטו הארוך הראשון.

שלושת סרטיו הקצרים הוקרנו בפסטיבלים בכל העולם, ברשתות טלוויזיה, ואף זכו בפרסים. הם עוסקים בזהות יהודית וישראלית ובמשבר הגירה מברית המועצות:

"פינחס" (30 דק') –דרמה על ילד לאם חד הורית ממוצא רוסי שנמשך לדת, עוקב אחרי שכניו, בני משפחת אמזלג ורוצה להיות כמותם. (בהשתתפות יבגניה דודינה, טוני ברמן).

"ויצמן 10" (12 דק') - קומדיה על משפחת עולים מרוסיה שמגיעים לארץ בשנת 1991, הם מחפשים את ביתם החדש בארץ שכתובתו "ויצמן 10", אך לפתע מתחילה מלחמת המפרץ והם נאלצים להסתתר. (ילנה ירלובה, גרא סנדלר).

"טיפות" (12 דק')- חייל מוצא רגע של שקט בשירותים צבאיים, בתוך קלחת הטירונות. שם הוא נשאב לזיכרון ילדות על איך לא רצה לצאת מהאמבטיה. (מיקי לאון, ידידיה ויטל).

 

במפגש תתקיים הקרנה של 1-3 סרטים לבחירתכם, יחד עם הרצאה ודיון סביבם. 

 

סרטיו של פיני טבגר עוסקים בחיפוש זהות ישראלית ויהודית, במשבר הגירה, בזרות, דרך רגעי קסם של דמויות קולנועיות ייחודיות. העובדה שפיני טבגר הוא בן לעולים מברה"מ מחדדת את הממד האישי בהרצאה ובדיון. 

הדיון יכול להתפתח גם לאספקטים של עשייה קולנועית, איך נעשו הסרטים, איך עושים סרטים בארץ וגם על סיפורו של פורמט הסרט הקצר.

*המפגש מתאים לכל מקום שיכול לקיים הקרנה. נדרשים מסך ומקרן או מסך פלזמה ביתי אם מדובר בחוג בית. 

פיני טבגר

שחקן במאי ומנחה, בוגר בית הספר למשחק ניסן נתיב ובוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב.

השתתף בסדרות טלוויזיה ביניהן "השיר שלנו", בסרטים "אדמה משוגעת" ו"איים אבודים", הנחה 3 עונות של הראליטי "היפה והחנון". כתב וביים שלושה סרטים קצרים, ובדרך לצלם את סרטו הארוך הראשון.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input