ההומור, הבידור, החיים והסרטים של אפרים קישון

ד"ר רפי קישון

 

ההומור החיים והסרטים של אפרים קישון 

 

אפרים קישון חוזר לתאטרון הקאמרי בתל-אביב:
בערב של הומור קישוני מצחיק במיוחד.
ערב חד-פעמי – מצחיק מרגש ומעניין, על חייו ועל יצירתו של אפרים קישון – גדול יוצרי ההומור בישראל - מסופר בהומור קישוני אינטליגנטי על ידי בנו הבכור - ד"ר רפי קישון.
בשילוב קטעים נהדרים ומצחיקים מסרטיו הידועים.
ההופעה שזכתה לשבחים בכל רחבי הארץ וגם בניו-יורק, מינכן ווינה.


מדברי הביקורת:

"ד"ר רפי קישון מתגלה כסטנדאפיסט מוכשר המפליא לספר את קורות חייו המרתקים של אביו. הקהל לא מפסיק לצחוק ולהתרגש, וקטעי הסרטים הנפלאים של קישון מביאים אותו לשיא של בידור והנאה"

נורית הירש : ״זו הייתה שעה וחצי שעברה כמו חמש דקות, היה מרתק, רפי יקר, אתה ירשת את הכריזמה של אבא, אתה נהדר, נורא נהניתי״.

אורי גלר: מבריק, מדהים, לכו לראות , כשתצאו תגידו וואוו.

רותי קינן: מעניין, זורם, אינטליגנטי, מרגש, מצחיק ומהנה.

 

הקולנוע והסרטים של אפרים קישון

סיפורם המופלא של סרטיו המיתולוגים של קישון : סאלח שבתי, ארבינקא, תעלת-בלאומילך, השוטר אזולאי.
ד"ר רפי קישון בנו הבכור של אפרים קישון שנכח בעת צילומי הסרטים ואף השתתף בהם מספר בכישרון רב ובצורה מרתקת על הדרך שעבר אביו מצילום סרטי משפחה ב 8 מ"מ ועד הזכייה בגלובוס הזהב והמועמדות לאוסקר.
בסרט יוקרנו לא רק קטעים משעשעים מסרטיו האהובים אלה קטעים פרטיים מהאוסף האישי של קישון שלא פורסמו מעולם 

חיות וחיוכים

הומור וטרינרי - ד"ר רפי קישון הווטרינר הידוע, מספר סיפורים משעשעים ומרגשים שאסף במשך שנים רבות של טיפול בבעלי חיים במרפאה ובהופעותיו בתקשורת.

איך הפך הזאב "הרשע" לפודל חביב? מי פעלה בחשאי לגניבת-זרע מכלבי הבדואים , ולמה ? כמו כן קטעים מספרו אנשים על ארבע שבו הוא משווה אנשים ידועים , לחיות שונות. מומלץ לכל אוהבי החיות והטבע - ומי בעצם לא כזה.

בליווי סרטונים מעניינים חלקם אף משעשעים מאוד.

האבולוצייה- סיפורה המרתק של האבולוציה האנושית.

מוצא האדם מהקוף - האומנם ? האם האדם הוא עוד חיה מני רבות ? –ד"ר רפי קישון חושף את השורשים החיתיים באדם המודרני- איך זה משפיע על חיינו ובריאותינו ותזונתינו, איך סיפורי התנך מתאימים ומשתלבים דווקא עם מדע האבולוציה, למה גברים כנשים מתלהבים מהמחשוף הנשי המלא ? ולמה גברים מנסים ומצליחים להרשים נשים עם מכונית הספורט היוקרתית שלהם ? מעניין מעורר מחשבות ומאתגר

פוליטיקה על פי קישון - פוליטיקה דת ואמונה

בהרצאתו הכסחיסטית הזאת פורש ד"ר רפי קישון (וטרינר ואיש תקשורת ) את משנתו הפוליטית הייחודית והמקורית כשהיא מתובלת בסיפורים ולקחים משנים רבות של חיים ושיחות עם אביו אפרים קישון שהיה בעל דעות מקוריות משלו בתחום.
הרצאה פרובוקטיבית מעוררת מחשבות ומאתגרת - לא פוליטיקלי-קורקט ולא בטיח.

הרצאה לבנה

שילוב חומרים מכל ההרצאות - מרכז הכובד של ההרצאה לפי דרישה או לפי הזרימה עם הקהל.

אפשרות נוספת ומיוחדת: ביקור בביתו של קישון בתל-אביב 

 בארכיון/מוזאון קישון, הביקור כולל הרצאה וקטעי הסרטים .

 

הרצאה בנושאים חברתיים פוליטיים או ליום השואה

העולה שירד לחיינו - הרצאתו של ד"ר רפי קישון על אביו - סיפורו המופלא של פליט השואה מהונגריה, פרנץ הופמן שהפך בישראל לאפרים קישון . בעזרת יצירותיו על ישראל, קולטת העלייה ואנשיה המגוונים, חזר קישון לאירופה ככובש ומנצח. הוא נלחם והגן על מדינת ישראל הצעירה הנאבקת על קיומה מול גלי האנטישמיות ושנאת ישראל . סיפורו מהווה סמל לתקומת העם היהודי בארצו .
הרצאה מיוחדת ליום השואה, מעניינת מרגשת ואף מצחיקה - בליווי תמונות סרטונים וקטעי קריאה.

ד"ר רפי קישון 

מרצה מנוסה ומבוקש. מופיע באופן קבוע בתקשורת הישראלית כבר 22 שנים. מוערך מאוד עם מגוון ההרצאות וההופעות שלו, בפני מגוון רב של קהלים: חילונים ודתיים, צעירים ומבוגרים .
ד"ר רפי קישון יוצר קשר מיידי, חם אינטימי והומוריסטי עם הקהל שלו, אשר מרבה לצחוק ולהתרגש בהופעותיו. הוא יודע לעמוד היטב מול קהל וניכר שהוא אוהב את העבודה הזאת.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input