לשלב הומור וחשיבה חיובית בהוראה ובחינוך - הרצאה מרתקת שעושה שינוי

פרופ' אריה סובר

 

 

לשלב הומור וחשיבה חיובית בהוראה ובחינוך

הרצאה - סדנה

 

אנשי מערכת החינוך, רוצים לעשות שינוי בחייכם הפרטיים והמקצועיים?

פרופ' אריה סובר, יו"ר האגודה הישראלית לחקר ההומור, מומחה בינלאומי לחקר ההומור והצחוק, ילמד אתכם כיצד לשלב הומור וצחוק בחיים ובמקומות העבודה שלכם.

  • אתם תלמדו על ההשפעות החיוביות של ההומור והחשיבה החיובית על הנפש והגוף שלכם.
  • תחשפו למידע מפתיע על ההשפעות של ההומור והצחוק על ההתפתחות הקוגניטיבית של הילדים הפרטיים שלכם ועל הילדים שאתם מלמדים בכיתה.
  • תלמדו על הסיבות מדוע אתם צוחקים בכל הזדמנות אפשרית.
  • הומור וחשיבה חיובית, הם הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם האתגרים שמציבים בפניכם הילדים, ההורים והמערכת החינוכית בבית הספר. מחקרים מלמדים ששילוב הומור בשיעורים אם כחלק אינטגרלי של הדיסציפלינה או כחלק מהאקלים הכיתתי, מגבירים את הערכת התלמידים אליכם, ומשפיעים באופן חיובי על רמת ההישגים שלהם בלימודים.

שילוב הומור במסגרת החינוכית ישפר את ההנאה שלכם מהעבודה, ואת מצב הרוח ואיכות החיים שלכם. בסיום הסדנה תקבלו כלים כיצד להכניס הומור וחשיבה חיובית לחיים שלכם, לשיעורים שלכם ולחדרי המורים.

בסוף הסדנה, יענה פרופ' אריה סובר על כל שאלה שתשאלו.

פרופ' אריה סובר 

מומחה בינלאומי בחקר ההומור והצחוק.

במקביל לעבודה האקדמית שלו כמרצה וחוקר באוניברסיטאות ובמכללות בארץ ובחו"ל, פרופ' אריה סובר מרצה לציבור הרחב בישראל  על נושאים שונים שהמרכזי שבהם הוא 'הומור וחשיבה חיובית כדרך חיים'. אריה מרצה בארגונים ומוסדות כגון רופאי קופות החולים, שופטי בתי המשפט, מורים בבתי הספר, גמלאים בבתי אבות, חוגי בית ועוד.  

פרופ אריה סובר כתב שישה ספרים בחקר ההומור ועשרות מאמרים. בשנת 2009 ייסד את האגודה הישראלית לחקר ההומור בנוסף, בשנים 2011 -2012 ייסד את כתב העת 'הומור מקוון', כתב העת העברי הראשון והיחיד בעולם בחקר ההומור והצחוק, ואת כתב העת הבינלאומי לחקר ההומור Israeli Journal of Humor Research 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input