יומני קירשנבאום - מסע בעקבות הסיפורים הגדולים

בן שני

 

                                                                      

בן שני - ״עובדה״
בהרצאה מיוחדת בעקבות יצירתו זוכת פרס האקדמיה לסדרה הטובה ביותר

יומני קירשנבאום 

מסע בעקבות הסיפורים הגדולים

 

 

איש הטלוויזיה מוטי קירשנבאום היה לאורך שנים המתעד הלאומי של הסיפור הישראלי. בסרטיו צילם מלחמות, פוליטיקה, וכמובן את האנשים והטבע בארץ. יצירתו התיעודית של מוטי קירשנבאום מספרת את הסיפור של כולנו בהומור ובחכמה אופיינים, ולו השפעה אדירה על עיתונות הטלוויזיה בישראל. 

 

 


המרצה בן שני הוא יוצר דוקומנטארי, עיתונאי זוכה פרס סוקולוב, וכתב בצוות התוכנית עובדה.וליטיקה, וכמובן את האנשים והטבע בארץ. יצירתו התיעודית של מוטי קירשנבאום מספרת את הסיפור של כולנו בהומור ובחכמה אופיינים, ולו השפעה אדירה על עיתונות הטלוויזיה בישראל.

בשנה האחרונה זכה בפרס האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה על סדרת התעודה הטובה ביותר לשנת 2018- יומני קירשנבאום.
הרצאתו של בן, משתמשת בקטעי מופת מכתבות של מוטי קירשנבאום כדי לספר את סיפור חייו המרתק, ותולדותיה של עיתונות הטלוויזיה בישראל - מניקוי ראש ועד ימינו.  

 

 מן העתונות:

״בן שני יצר מחווה יפהפייה למוטי קירשנבאום. משרטט את הביוגרפיה המקצועית של קירשנבאום, שנהפכה לקול ולתמונה של חיינו בארץ, באהבה בלתי מתפשרת ובענווה בלתי מצויה.״ (אריאנה מלמד, הארץ)

 

״הספד נהדר - נוסטלגי, מתפעל ואוהב אבל גם רציני, מקיף ומעניין - לאחת הדמויות החשובות בתולדות הטלוויזיה הישראלית. ״ (ניב שטנדל, מאקו)

 

״יצירה תיעודית מחממת לב. ספוגה באהבה לאדם, לנופים ולעשייה קולנועית דוקומנטרית. על הדרך, בעגמומיות רבה, מתבררת גם ישראל העכשווית.״ (גילי איזיקוביץ, הארץ)

 

״בן שני, בפשטות, עושה הכל כדי לחפות על היעדרו של קירשנבאום במסע הזה. מספק זוויות מרתקות על אופן העבודה של האיש, ומשלב את חומרי הארכיון באופן שיוצר פרספקטיבה משמעותית, הכל השתנה וכלום לא השתנה.״ (סמדר שילוני, Ynet)

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input