הרצאות על תחום התקשורת

רוני שדה

 

אייטם – מה הסיפור שלך?

מסלולו של אייטם חדשותי בעידן הדיגיטלי
במהלך ההרצאה יקבלו המשתתפים הצצה למסלולם של אייטמים חדשותיים המעצבים את דעת הקהל ויחשפו להשפעתן הרבה של הרשתות החברתיות על אופיו ואופן צריכת המידע של הציבור הישראלי.

עוד במהלך המפגש ידובר על השילוב שעושים גופי התקשורת בין ערוצי המדיה המסורתית לחדשה ועל המציאות בה כמעט כל משתמש ברשת יכול לבצע מהלכים להשגת בולטות תקשורתית ולהפוך ל"מעצב מידע".

אמת, פרשנות או גם וגם

הרצאה המציגה את הקשר המיוחד שבין אמת לפרשנות בעידן החדש. כיצד התרגלנו לצרוך מידע? האם אנחנו כאזרחים עורכים הפרדה בין אמת לפרשנות? ומה משפיע על גיבוש העמדות שלנו לגבי נושאים שנויים במחלוקת?

ההרצאה מציגה פנים נוספות למציאות החיים של כולנו, חושפת נתונים מעניינים לגבי אוכלוסיות מגוונות המרכיבות את החברה הישראלית ומעוררת דיונים מרתקים בקרב הקהל.

טוקבקיסט 972

איזה מידע ניתן להשיג ממובילי השיימינג והטוקבקים ברשת?
העידן החדש מאפשר לרוב הציבור המשתמש ברשתות החברתיות להפוך למתנגד פעיל ולעיתים למוביל מחאות ומשברים. איזה שימוש ניתן לעשות במידע שמפיצים המתנגדים לדמות כזו או אחרת? כיצד מפרידים בין אמת לפרשנות בעת ניתוח המידע והאם באמת קיימת הפרדה? במהלך ההרצאה נכיר את עולמם של הטוקבקיסטים והשפעתם על עיצוב דעת קהל ותהליך הפצת המידע.

רוני שדה

הוא יועץ תקשורת , בעל רקורד של עשור בהדרכה וחניכה באזרחות ובצה"ל, בעלים של "בכמה מילים", משרד דוברות ותוכן העוסק בייעוץ וליווי אנשי ציבור, עמותות, עסקים. במסגרת פעילותו מרצה רוני בארגונים, באקדמיה, בכנסים עסקיים ובסדנאות ופועל לקידום יוצרים ישראלים בתחילת דרכם.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input