הרצאות וסרטי תעודה של הכתב הצבאי החוקר ויוצר הקולנוע מרטין הימל

מרטין הימל

 

הכירו את העיתונאי שחדר בהצלחה לשורות דאעש בזהות בדויה

כיצד ניתן לעצור גיוס אונליין לארגוני טרור?

כאשר דאעש קרובה להתמוטטות, האם ניתן לומר שהוסר האיום? בהחלט לא. דאעש, חיזבאללה, חמאס ואל-קאעידה יעצימו את פעילות הטרור האסלאמית הרדיקלית ויגבירו את מאמצי הגיוס באמצעות הרשת. אנחנו הצלחנו לחדור למנגנון הגיוס המקוון של דאעש, ותמרנו אותם לנסות לגייס שניים מן התחקירנים שלנו. אני אציג בפניכם את כל תכסיסי הגיוס ואחשוף את סכנותיהם.
בהרצאה זו המלווה בווידאו קליפים מתוך הסרט התיעודי שלנו Undercover in ISIS, אני מציג את מה שלא הוצג מעולם – גיוס בזמן אמת של גברים ונשים מן המערב לשורות דאעש. כמו כן, אני מתאר את פגישותיי עם מגייס מטעם דאעש. אנו נראה כיצד מגייסים מטעם דאעש מנצלים את הרשת כדי לצוד צעירים פגיעים נפשית ולשכנע אותם לבצע פיגועי התאבדות ברחבי העולם. אנו נדון במה שניתן לעשות כדי לעצור אותם.
הסרט שודר ב-CAAN Israel, Canada CBC ובכל רחבי אירופה. 

עיתונאי בזהות בדויה חושף אנטישמיות במצלמתו כאשר הוא חודר לתוך ארגונים גזעניים של לבנים אמריקניים, תנועות BDS מן השמאל וארגונים אסלאמיים רדיקליים בפקיסטן, מצרים ואירופה

מצויד במצלמות נסתרות, אני חושף אנטישמיות כפי שלא נראתה לעולם. אנו רואים אנטישמיות בעיני המצלמה. מטרתי לחוות את השנאה הזו, להבין את הרעילות שלה, ולטעת מוטיבציה לצמצם את ממדי האנטישמיות. למעשה, ישראלים אינם באמת מבינים מה זו אנטישמיות כיוון שהם גדלו במדינה יהודית. הרצאה זו תחשוף ותעזור להם להבין את הנקודות הבאות: יש אנטישמים המאמינים שיהודים הם נאצים. הם תכננו את השואה שלהם ואת אסון מגדלי התאומים. הם שולטים בכלכלה העולמית, בממשלה ובתקשורת. יהודים הם כת שטנית השוקדת על הרס האנושות. המתנגדים להם מסתכנים בנפשם.
דעות אלה אינן יללותיהם המופרעות של כמה מטורפים השבויים בתפיסות של קונספירציות מעוותות. ניתן למצוא אותן במיינסטרים המהוגן, מפוליטיקאים בריטים ועד לכמה מחברי הממסד הדתי הנוצרי והאסלאמי. אתרי אינטרנט המעודדים שנאת יהודים מדורגים באחוזון העליון של כלל האתרים הפופולריים ביותר בעולם.
סרט דוקומנטרי זה שודר כתוכנית בת שעה עם יעקב אילון בקשת, כחלק מסדרה בת ארבעה פרקים בטלוויזיה הקנדית ובכתבות מיוחדות ב-PBS America. אנו נביא קליפים כדי להקרין בהרצאה או בנאום. נוכל גם להקרין את הסרט. 

מימון הטרור – הברית שבין הפשע המאורגן לבין ארגוני הטרור

אנו חודרים באופן חשאי לתוך הרשת האפלה בליווי פצחן סייבר, ומגיעים אל תוך פורומים טרוריסטיים של הרשת האפלה שבהם נרכשים ונמכרים סמים, נשק, בני אדם ואוצרות עתיקים. הכסף מנותב למימון החיזבאללה, אל-קאעידה, דאעש, חמאס ואחרים.
בהרצאה זו אני לוקח עמי את הקהל לסיור בתוך הרשת האפלה ומראה להם כיצד פיצחנו פורומים של טרור. אני מראה כיצד ארגוני טרור פועלים יד ביד עם הפשע המאורגן העולמי כדי למכור סמים, נשים ואוצרות גנובים לצורך מימון מלחמות בסוריה, עזה, הגדה המערבית, מצרים, לוב, אפגניסטן וסהרה אפריקה. כמו כן נקרין וידאו קליפים.

קוריאה הצפונית מבפנים

בהרצאה זו נתמקד בחומר שהסרטתי בצפון קוריאה. הפקתי סרט תיעודי וכתבות באורך מלא עבור CNN, PBS, SKY, Canadian Global Television ו-ערוץ CAAN Israel 11. קוריאה הצפונית אינה דומה לאף מדינה אחרת. היא מנותקת מן העולם ומרוב אמצעי התקשורת. אני מתאר כיצד נראים החיים ב"ממלכה" הזו, כמה מסוכן לצלם בה ומהן ההשלכות לעתיד בהתחשב במשבר הנוכחי בצפון קוריאה. ברשותי קטעי סרטים להקרנה בהרצאה. 

בני הדור השני והשלישי לשואה מגלים יותר ויותר את סודות ההורה שורד השואה

סודות המחוללים מהפך בחייהם. מדוע זה קורה? יוצר הקולנוע מרטין הימל מתאר כיצד סודות אלה משפיעים על בני הדור השני והשלישי ומשנים את חייהם.
מלכה רוזנבאום, המתגוררת בקנדה, מגלה כאישה בוגרת שיש לה אחות שנולדה בזמן השואה. היכן היא נמצאת? בסרט שלנו Secrets of Survival נמצא את התשובה. הגילוי משנה את מהלך חייה של מלכה. מדוע הסתירו שורדי שואה רבים מילדיהם סודות גורליים? זה היה "לשרוד ולהמשיך הלאה". האם יש דרך לעביר סודות אלה בבטחה לבני הדור השני?
בהרצאה זו נדון בסודות שהסתירו שורדי השואה מילדיהם. נבחן את המניעים שלהם. המטרה העיקרית הייתה להגן על הילדים. אולם סודות אלה עלולים להיות הרסניים. נתתי הרצאה זו לקהלים שמנו מעל ל-600 איש. ההרצאה ממגנטת את בני הדור השני לשואה. כמו כן, אפשר להקרין את הסרט.  

על אודות יוצר הקולנוע: מרטין הימל

יוצר הקולנוע מרטין הימל פעל במשך 25 שנה ככתב חוץ וכתב צבאי עבור CTV, Global TV, FOX, וכמפיק עבור ABC NEWS. סדרות הטלוויזיה שלו, סרטיו התיעודיים והסיקור העיתונאי שלו חשפו סוגיות מרכזיות ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אסיה, אפריקה ויבשות אמריקה, ושודרו ב-PBS, Bloomberg TV, NBC, SKY, BBC, CNN, CAAN 11, KESHET, Vision Television Canada, CBC, CTV, Global Television Canada, Fox News USA, HD NET ועוד.

הוא מביים ומפיק את הפרויקטים שלו באמצעות חברות ההפקה שלו, Elsash Productions Ltd. ו-Vigilance Productions. הסרטים התיעודיים האחרונים שלו הם החשיפה העוצמתית Undercover in ISIS ו-Secrets of Survival ששודרו בערוץ התיעודי של ה-CBC וב-CAAN Israel. הפקות נוספות כוללות את הסרטים התיעודיים,Keys to Paradise North Korea ושתי סדרות בנות ארבעה פרקים כל אחת, Infidelity ו-Global Anti-Semitism והסדרה בת 13 הפרקים Twist of Faith. 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input