גיבורים ומצלמה-הסיפור שמאחורי הסרט הדוקומנטרי

בן שני

 

                                                                      

גיבורים מול מצלמה

בן שני מביים במשך השנים סרטים תיעודים וכתבות לתוכנית עובדה. במרכזן של הכתבות עומדים הגיבורים, לעיתים אלה דמויות מוכרות שכולנו מכירים שנמצאים ברגע קריטי בחיים או בקריירה, לפעמים אלה אנשים שהופכים באמצע החיים לגיבורים בעל כורכם. בהרצאה מספר בן על הדרך שעובר עיתונאי מול גיבורי הכתבות שלו, משלב הרעיון הראשוני, משימת השכנוע, יצירת האמון ואל הצילומים והעריכה עד לשידור וגם היום שאחריו.
הסיפור שמאחורי הסרט, מרתק לפעמים לא פחות מהסרט עצמו. בן מביא בהרצאה דוגמאות מכתבות וסרטים ששידר לאורך השנים בתוכנית עובדה. הסיפור על המפעיל של פולארד רפי איתן, המפגש עם בנו של רוה״מ גלעד שרון, המסע לשיקום ומשא השכול הכבד של רונה רמון, הסיפור שמאחורי תיעוד מסע הבחירות של יאיר לפיד, גיבורי סדרת הכתבות ארבע דקות בתוכנית עובדה. סיפורים אלה ואחרים עומדים מאחורי ההרצאה שמלווה בהקרנת קטעי סרטים.
(ההרצאה מתאימה לקהל מגוון ורחב, הרצאות בקהילה, אנשי הוראה, סטודנטים, תלמידים מגיל תיכון ומעלה) 

בן שני

עיתונאי ויוצר סרטים דוקומנטרים, חבר מערכת התוכנית עובדה, מגיש תוכניות רדיו בגלי צה״ל ומרצה בחוג לתקשורת באוניברסיטת תל אביב.
בן הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות לשנת 2005 - זכה בפרס על סדרת הסרטים שיצר ילדי רמדיה, סרטים שחשפו את כמות הנפגעים בעקבות אסון רמדיה ותעדה את תהליך החשיפה של הפרשה והשיקום הארוך של קורבנותיה.
ייחודו של בן שני בהפיכת הכתבה העיתונאית לסיפור או לסרט, פעמים רבות תוך מעקב אחרי גיבור שעומד במרכזו של הסיפור.
במהלך השנים ביים כתבות רבות וסרטים דוקומנטרים, הבולטים בהם:
חשיפת יומני השבי של רון ארד (עובדה), הראיון עם רונה רמון (עובדה), תיכון ההזדמנות האחרונה (עובדה), רבין - ביוגרפיה (הערוץ הראשון), רלף (ערוץ 10) ילדי רמדיה (ערוץ 10). סיפורו של המרגל הבכיר רפי איתן (עובדה), סיפורו של המאמן הישראלי דיוויד בלאט ב NBA (עובדה). סדרת הכתבות ארבע דקות (עובדה).

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input