הרצאות לפיתוח אישי, אושר וניהול חיים בהצלחה

ד"ר אורית אטיאס 

 

 הרצאות וסדנאות בנושאי: מגדר, העצמה אישית, ומקצועית

 

המסע אל האושר

אם נשאל את עצמנו למה אנו מייחלים, התשובה תהיה אושר. השאלה הבאה תהיה כיצד ניתן לחיות חיים מאושרים.
ההרצאה תדון על המושג אושר? על גישות שונות לאושר ותענה על השאלה כיצד נמצא את המפתחות להשגת האושר, ואילו כלים באמתחתנו להשגת האושר המיוחל.

לחיות ללא פחדים

אנחנו מרגישים שלא הגשמנו את עצמנו, אנחנו קובעים לעצמנו יעדים ומטרות ולא מצליחים להגשימם, יש לנו תוכנית פעולה ועדיין משהו עוצר אותנו. מה הוא הדבר שעוצר וחוסם אותנו ואיך ניתן להתגבר עליו?

מדע ההתעשרות- כיצד להגדיל את השפע בחיינו

בספרו של ווטלס מדע ההתעשרות נגלה לנו שלהתעשרות יש חוקים ומכאן שכל אחד יכול לחיות בעושר. נלמד, מהו שפע/ כיצד נוכל להשיג שפע בחיים/ כלים ותהליכים/ האמונות המגבילות את ההתעשרות וכיצד להימנע מהם/ מה לעשות כדי להיות עשיר.

ניהול החיים בהצלחה

כשמדברים על הצלחה בחיים למה מתכוונים? האם הצלחה נחשבת לעניין אובייקטיבי או סובייקטיבי? האם יש קשר בין הצלחה לבין אמונה בעצמך, ביטחון עצמי, דימוי עצמי? כיצד לייצר הצלחה בחיים

ממשבר למבשר

סר וינסטון צ'רצ'יל אמר שפסימיסט רואה בהזדמנות קושי, אופטימיסט רואה בקושי הזדמנות. רובנו חווינו משברים בתקפות שונות בחיינו. ככלל, אף אחד לא אוהב להיות במשבר. אך למשבר ישנו תפקיד משמעותי בחיינו והוא תמיד קשור לצמיחה אישית. לפיכך, ניתן להתייחס למשבר כמו אל שיעור שבא ללמד אותנו משהו על עצמנו.

הכול מתחיל בתוכי – המסכות שבחיינו

בתוך כל אחד מאיתנו יש אינסוף דמויות. והן שדוחפות ומקדמות או עוצרות ו"תוקעות" את חיינו. דמויות אלו נוצרו מכך ש " המוח פועל כרשמקול נאמן, המקליט על סרט . כל חוויה מהלידה ואילך. זיכרונות אלו בונים בתת המודע את הדמויות שבנו, ואלו מנהלות את חיינו. בין הדמויות נמצא דמויות מנהלות/ דמויות הוריות/ דמויות ילדיות. כיצד יש לנהל את דמויות אלו כך שנוכל להמשיך להתפתח ולקדם את עצמנו בחיים.

ד"ר אורית אטיאס 

בעלת דוקטורט בחינוך. את התואר הראשון והשני רכשה באוניברסיטת תל-אביב ואת השלישי בארה"ב. בנוסף, סיימה תואר שני בלימודי מגדר באוניברסיטת בר אילן.
עבדה כ-30 שנה במשרד החינוך בהדרכת מורים ומנהלים ובפיתוח צוותים מקצועיים. כיום עובדת עם מוסדות וארגונים בפיתוח והעצמת צוותים מקצועיים, וכן מרצה ומנחה קבוצות וסדנאות בנושאי העצמת נשים, העצמה אישית ומקצועית. מתמחה בתהליכי שינוי ובמערכות יחסים שונות בהיבטים של התפתחות אישית ומקצועית. זכתה להיכלל בספר " מאה המרצים המובחרים בישראל לשנת 2014- 2015 בעריכת פרופ' נח הלפרין בהוצאת ורשבסקי.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input