"מחמאות או לא להיות" – הרצאה חווייתית, מצחיקה ומגבשת!

גיא שני

 

 

 

השאיפה שלך היא להפוך את האווירה במקום העבודה לחיובית, שמחה ומעצימה? לגבש את העובדים? לשפר את התקשורת ומערכות היחסים ביניהם? להעניק להם בוסט של מוטיבציה והנאה?


גיא שני המכונה "הקומפלימנטור" מעביר הרצאה חווייתית, קלילה, מצחיקה ומהנה עם המון ערך מוסף, על חשיבות ערך הפרגון ההדדי בין עובדים ואנשים בכלל, ממנה הם יצאו עם המון תובנות וכלים פרקטיים לשיפור יחסי הכוחות בין העובדים ולאווירה תומכת, מפרגנת ויעילה הרבה יותר!
למה למעשה ללמוד את אומנות הפרגון?


"אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אבל אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש" ( מאיה אנג'לו )


בני האדם הם יצורים רגשיים המתמודדים עם אתגרים, עליות וירידות. כאשר אנחנו נתקלים בביקורת ושיפוטיות, אנחנו קמלים, נסגרים, מתאכזבים ומתייאשים.
כאשר מחמיאים לנו, אנו פורחים, המוטיבציה שלנו עולה ואנחנו מצליחים להתמודד טוב יותר עם אתגרי החיים. בזכות פרגון, עידוד ומילים טובות, מערכות יחסים מצליחות, מחיצות נופלות, עובדים מרגישים טוב יותר ומצליחים יותר בעבודתם.

  • אז למה הנטייה שלנו היא לפרגן פחות לאחרים?
  • כיצד ולמה מנהלים צריכים לפרגן לעובדים שלהם?
  • מתי (תתפלאו…) ממש לא מומלץ לפרגן?
  • האם לעצמנו אנחנו מפרגנים מספיק?
  • ואיך למעשה מטמיעים פרגון כדרך חיים בארגון או חברה?

את התשובות לכל אלו ועוד תגלו בהרצאה סוחפת, מעוררת השראה ובלתי נשכחת!

 

גיא שני – ה"קומפלימנטור"

שמי גיא שני ואני קואוצ’ר למחמאות מעצימות ופרגון פורץ דרך. מנחה לאינטליגנציה רגשית ו-NLP. מחבר הספר “כיצד להתמודד ולהשפיע”. קצין לשעבר ביחידה קרבית. מומחה לכישורים חברתיים רגשיים, פעיל חברתי ויזם. רק רציתי לספר לכם שפתחתי במסע פורץ דרך ליצור עולם טוב יותר באמצעות פרגון, מילים טובות ומחמאות – ואשמח שתצטרפו אליי גם אתם. המטרה שלי היא להשפיע כל כמה שיותר חברות וארגונים בישראל את השימוש במילים טובות, עין טובה, פרגון מחמאות וקבלת השונה והאחר.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input