עידן היוצרים - הרצאה על יצירתיות חדשנות וגרוב

קרן ליטני

 

When I was just a little girl, I asked my mother, WHAT WILL I BE?

"כשנגה היתה ילדה, אמא שלה לימדה אותה לשיר את השיר של דוריס דיי – קה סרה סרה.
הן היו שרות בקול גדול וצוחקות בהנאה. מכיוון שהיתה ילדה בת חמש ועוד לא ידעה אנגלית, היא שאלה: "אמא, מה אומרות המילים של השיר?", ואמה תירגמה. ובסוף השיר נגה תמיד שאלה, "אמא, מה אני אהיה כשאהיה גדולה?" ואמה תמיד נתנה לה את אותה תשובה והיתה מאוד החלטית כשאמרה, "את תוכלי להיות כל מה שאת רוצה!", קרן ליטני בספרה, עידן היוצרים.

קרן ליטני מייסדת סושלייז, הסלון החברתי, מאמינה שמה שאנחנו משיגים במרתון של החיים תלוי מאד בגרוב שיש לנו בפנים – האנרגיה שלנו כבני אדם, והמקום שבו הכישרון שלנו נפגש עם התשוקה שבוערת בנו.
בהרצאה מלאת הומור, השראה וכלים מעשיים, קרן תדבר על כלכלה, טכנולוגיה ועתיד העבודה בעידן הדיגיטל. היא תעביר אתכם את מסע התעוררות שלה מהמאה העשרים למאה העשרים ואחת ותדבר על פיתוח יצירתיות וגמישות מחשבתית כדבר החשוב ביותר במאה ה 21. ההרצאה מבוססת על סיפורים מצחיקים מהקמת החברה שהקימה ועל סיפורים של אמנים, מדענים, ספורטאים ואנשי עסקים שמתעקשים לעסוק במה שמלהיב אותם. הדבר שגורם להם להרגיש חדורי השראה – אותם אנשים שחווים סיפוק והנאה מעבודתם. היא תשתף את הקהל על הקשר בין יצירתיות חדשנות וגרוב, ותספק המתכון הסודי שלה לפיתוח כישורים יזמיים אצל אנשים במטרה לפתח חדשנות ותודעה פורצת דרך להצלחה בחיים. המתודולוגיה שפיתחה מבוססת על תובנות ומחקרים חדשניים מתחום הכלכלה, הפסיכולוגיה החינוכית ומתחום הביולוגיה ומטרתה לתת כלים מעשיים להצלחה בחיים הפרטיים והעיסקיים.

מה תקבלו?

  • תשמעו הרצאה מעוררת השראה על מסע של יזמית שנולדה במאה ה 20 והתעוררה למציאות של עולם חדש במאה ה 21.
  • תקבלו סקירה בנושא עולם העבודה העתידי בעידן הדיגיטל.
  • תלמדו על 'עקרון הזרימה' ועל הקשר בין יצירה לאושר.
  • תכירו את חמשת המאפיינים ליוצרים ומפתחות להצלחה בחיים.
  • תקבלו כלים מעשיים לפיתוח חדשנות, יצירתיות ופיתוח תודעה פורצת גבולות.

קרן ליטני

יזמת סידרתית, מרצה, פובליציסטית, אוצרת תוכן לכנסים, מנחת סדנאות, בימאית ומפיקה. מרצה בפורומים עסקיים ובכנסים בארץ ובעולם בנושאים של חדשנות טכנולוגית, שיווק וניהול לקוחות מתקדם, כלכלה וחברה,
עתיד העבודה. לאחרונה הוזמנה ע"י האיחוד האירופי לכנס בליסבון כדוברת בנושא חדשנות טכנולוגית וקידום יזמות בקרב צעירים.
ב - 2017 הוזמנה להרצות ב TEDx אילת בנושא כלכלה, טכנולוגיה ועתיד העבודה בעידן הדיגיטל. בתפקידה האחרון כשכירה, ניהלה את פעילות מקאפי בישראל. בימים אלה כותבת ליטני את ספר הביכורים שלה.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input