מסעות לקצוות העולם - טיפוס הרים וספורט אתגרי

דניאל קרן

 

דניאל קרן הוא אחד מספורטאי האתגר המובילים בעולם. בכל העולם כולו יש פחות מעשרה אנשים שעמדו במשימות ובאתגרים הנדירים שעמד בהם דניאל. עשרה סרטים דוקומנטאריים אודות מסעות אלו שודרו בארץ ובעולם ברשתות טלוויזיה עולמיות כמו נשיונל גיאוגראפיק, דיסקברי צ'אנל, AXN וגם בערוץ אחד, ערוץ 2 וערוץ-10.

דניאל שבהשכלתו הוא רואה חשבון, מומחה למיזוגים ורכישות ועוסק בניהול קרן השקעות כבר שנים רבות מכיר את העולם העסקי על בוריו ויודע לשלב בהרצאתו בין העולמות. שילוב נדיר זה משאיר אצל השומעים לא רק חווייה עוצמתית מהנה ומרתקת אלא גם תובנות עמוקות ועוצמתיות שלעיתים קרובות נחרטות בזיכרון הקהל למשך שנים רבות.

דניאל מרצה כיום לחברות המובילות במשק הישראלי וכן לארגונים גדולים.

 

לדניאל סידרת הרצאות בת חמישה פרקים הניתנים כסדרה או כהרצאה בודדת:

מסעות לקצוות העולם

זוהי "הרצאת הדגל" של דניאל קרן בו הוא מקבץ את המיטב שבהרפתקאותיו: האתגר והטרגדיה שבטיפוס לפיסגת האוורסט, הצעידה ברגל לקוטב הצפוני שהוא האתגר האנושי הפיזי הקשה ביותר בעולם, האולטרה-מרתון הקר ביותר בעולם ביבשת אנטרקטיקה והטיפוס האנכי של שלושה ימים רצופים על צוק הגרניט הגדול בעולם. ההרצאה נוגעת גם במרתון הסהרה הנחשב לקשה ביותר בעולם ובאקו צ'לנג' – תחרות האתגר הקשה ביותר בעולם. להעצמת החוויה ישולבו קטעי וידאו מסרטים שנערכו על מסעות אלו בערוץ נשיונל גיאוגרפיק, ערוץ 2, ערוץ הדיסקאברי וערוץ 1. בהרצאה דניאל משתף בתובנות שהובילו אותו להישגים יוצאי דופן בקנה מידה בינלאומי. מתאימה לארגונים, חוגי בית, קבוצות ספורט, חברות ולקהל מגוון ביותר.

זו הרצאה מעשירה ומלאת השראה המעניקה למאזין חוויה מרגשת אודות מתיחת גבולות היכולת האנושית, הצבת יעדים וחתירה להשגתם, על איכויות עבודת צוות ועל משמעותה של חברות אמיתית. הרצאה עוצמתית המטביעה את חותמה על קהל המאזינים לה למשך שנים רבות.

מרתון סהרה

מרתון של 250 קילומטר במדבר סהרה הנחשב כמרוץ הרגלי הקשה ביותר בעולם. צוות של נשיונל גיאוגרפיק הצטרף לדניאל ותיעד את המסע בסרט דוקומנטארי ששודר ברחבי העולם ופורסם בירחון מסע אחר.

סיפור המסע מהיבטים פילוסופים קיומיים בצירוף שקופיות וחלקים מהסרט ניתנים כהרצאה אינטראקטיבית הנמשכת כשעה וחצי.

קוקורו

(ביפנית "לב" או "נפש")

כשמו של הסרט שדניאל הפיק בנושא אמנויות לחימה מזרחיות. דניאל, חגורה שחורה דאן 4 בקראטה מרצה על ההיסטוריה, ההיבטים הרוחניים, הפיזיים ועל השילוב שבהם כפי שבא לידי ביטוי באמנויות המזרחיות.

הרצאה בליווי קטעים נבחרים מהסרט ששודר בסינמטק ובערוץ אחד בטלוויזיה נמשכת כשעה וחצי.

טיפוס מיוחד

דניאל, מטפס הרים מקצועי תיעד עבור 'מסע עולמי עם אייל פלד' את משלחת הטיפוס להימלאיה.

סיפור המסע על היבטיו החברתיים והאישיים, על הסכנות והתמורה להן תועדו בסרט שמלווה את ההרצאה בליווי שקופיות.

האקו צ'לאנג'

תחרות האתגר הקשה ביותר בעולם שודרה למאות מיליוני צופים בעולם. בארץ, מוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות, ערוץ נשיונל גיאוגראפיק וערוץ AXN ליוו את הצוות הישראלי. דניאל נותן תמונה של מאחורי הקלעים על הקשיים, החברות, עבודת הצוות, ההכנות והמאמץ.

גרינלנד

דניאל חצה את כיפת הקרח של גרינלנד באחד המסעות הקשים ביותר בחוג הקוטב הצפוני במשך חודש ימים לאורך 600 קילומטר. בתכנית "מסע עולמי עם איל פלד" שודר סיפור המסע ובידיעות אחרונות פורסמה כתבה המתארת את שעברה הקבוצה הבינלאומית.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input