הטוב, הרע והמטרה - הרצאה על שיחות קשות

מתי ניר פרימק

 

הטוב, הרע והמטרה


לכולנו יש שיחות קשות. שיחות אשר גורמות לאי נוחות, מתח, תסכול ולעיתים אף חרדה.
נזיפה, העברת ביקורת, פיטורין, בקשת העלאה בשכר, מענה לתלונות, קונפליקט מקצועי או אישי, כל אלה, ועוד מצבים רבים אחרים, נכללים תחת הכותרת של שיחות קשות. שיחות קשות הן חלק משגרת הניהול, חלק מהיום יום שלנו. בבית כמו גם בעבודה.
ניהול של שיחה קשה נחשב לאתגר משמעותי שאינו פוסח על מנהלים חדשים ומנוסים כאחד. מסקרים גלובליים עולה כי 50 אחוז מהמנהלים מציינים את השיחות הקשות כאחד מהמצבים שהם הכי חוששים מפניו.
ואכן, שיחות קשות, קשות לכולנו.
לעיתים הן קשות עד כדי הימנעות. לעיתים אנו בוחרים להימנע ולהישאר עם אי הנעימות, התסכול, הכעס ורגשי האשמה ובלבד שלא נצטרך להתמודד עם השיחה הקשה.

אז איך עושים את זה נכון? איך יוצאים מזה בשלום? איך מתמודדים עם שיחות קשות?

ההרצאה מציגה התבוננות דרך כלי עבודה של תקשורת ויחסים בניסיון להתמודד עם הקושי בניהול קונפליקטים. ההרצאה מציגה בדרך חווייתית ופעילה, כלים ושיטות להתמודדות מתוך ההבנה של הדרך בה אנו מתנהלים בשיחה קשה, פרי מחקרם של של דאגלס סטון, ברוס פטון, ושילה הין, במסגרת התוכנית למו"מ באוניברסיטת הרווארד. כמו גם כלים שונים לפרוק גרעין הקונפליקט, שינוי זוויות ראיה ולהתמודדות עם מתח באמצעות תרגילי מוח.

מתי ניר פרימק

מנחה מוסמכת מטעם האגודה הבינלאומית לתרגילי מוח® Brain Gym international.
מומחית לתקשורת בינאישית מקרבת ומערכות יחסים במסגרות משפחתיות ואירגוניות, בעלת התמחות בהתמודדות עם חרדות ופחדים, שחרור מעוררי לחץ מתח והצפה בשילוב כלי אימון וטיפול בהם Brain Gym Coaching, EFT, SE, NLP, ACCSESS CONCESNESS ועוד
מאמנת אישית בכירה, מוסמכת לשכת המאמנים בישראל מנחה ומלווה תהליכי שינוי, ליחידים, קבוצות וארגונים. מלווה קבוצות של נפגעי אירוע מוחי בעבודה עם תרגילי מוח, מנחה ומלווה קבוצות גמלאים, כמו גם קשישים ומתקשים בבתי אבות ובקהילה במרכזי יום ומרכזים תעסוקה כושר ופנאי בגיל השלישי.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input