"כוח הכישלון" – להישבר ואז לשבור שיא עולם

אורי סלע

 

"כוח הכישלון" – להישבר ואז לשבור שיא עולם.

אורי מדבר על חוויות שכמעט שברו אותו במהלך חייו, וכיצד הם השפיעו עליו, והובילו אותו להיות מי שהוא היום. אורי משתף בכישלונות שנתקל בהם ואיך הפך אותם להצלחות הגדולות של חייו. איך החלומות שלו הפכו למציאות ואיך הגיע למקום שבו הוא נמצא היום בפן המקצועי והאישי.
בהרצאה הזו תתוודעו לנפלאות הגדולות של יכולת הקבוצה להגיע להישגים מרשימים, הישגים שכבודד האפשרות להשיגם כמעט ואינה קיימת. שיתוף הפעולה בקבוצה חזקה יכול להפוך קשיים לכוח ועוצמה.
זהו סיפור מרתק, מרגש, מצחיק המעביר מסר ממש חזק על הכוח של הקבוצה בהשגת יעדים , הרצאה חובה למנהלים , עובדים וכו'
הרצאה עברה בגרסתה המקוצרת של 18 דקות בבמה העולמית ב- Tedx Nicosia , והתגובות מהעולם היו מדהימות.

"איך לאהוב את ה- ADHD שלך"

שחייה היא דרך מדהימה להתמודד עם הפרעת הקשב והריכוז והיפראקטיביות. אורי מספר על ההתמודדות האישית שלו כילד שהיה אחרון בכיתה עם בעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות, ומלמד איך נפלאות המים יסייעו לילדינו ולנו להיות מרוכזים לאורך זמן, להתגבר על הקשיים, ולדחוף קדימה בכל הפעילויות.
ההרצאה מדברת על העולם המטורף שאנו חיים בו, על בעיות הקשב וריכוז, ההתמודדות של ההורים, ואיך המוח שלנו מגיב למגוון גירויים השיווקיים מולנו ומול ילדנו.
אורי נותן כלים אמיתיים וחשובים להתמודדות שלנו כהורים מול ילדנו ומול הסביבה עם הבעיות האלו ואיך ניתן לחסוך המון כסף ולהקל על קשיים ביחס לשיטות טיפול שונות.

ההרצאה מלווה בסיפורים אישיים קשים של אורי ושל מטופלים ובקטעים מתוכנית הטלוויזיה של דנה וייס "מדינה באבחון" בערוץ 2, במהלכה ליווינו ילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז במשך 3 שנים.

"השונה הוא בעצם אני"

הרצאה מלווה במספר סיפורים של אנשים יוצאי דופן, עם מוגבלויות, וההתמודדות שלנו, כמשפחה כחברה עם האדם השונה. מעבירה מסר מאוד חזק- לקבל את השונה כאילו זה אתה.
דרך שלושת הסיפורים – נצא למסע מופלא שיחבר אותנו למקומות אליהם אין אנו רגילים ולא יצא לנו להיחשף אליהם.
הסיפור מלווה אישה שנלחמה בסרטן וחיה ללא רגל מגיל 9, אדם לקוי ראיה וההתמודדות שלו בחיים ובמיוחד עם הסביבה, ואדם נוסף עם תסמונת דאון ועל התפקוד שלו בחיים.
הסיפור הינו דרך העיניים של אורי ודרך האמונה שלו, שחייבים לחבר את המשפחה שלנו לקבל ולכבד את השונה.
ההרצאה מאוד מרגשת, מחברת ומצחיקה, והדמויות הם מאוד עוצמתיות שמאוד קל להתחבר אליהם ולקבל השראה מהם.

 

אורי סלע

הבעלים והמנהל מקצועי של עולם המים, רשת מרכזי השחייה וההידרותרפיה מהגדולים והמקצועיים בעולם, ומייסד שיטת שחייה הייחודית – אוהב מים, אנשים, ולעזור לאנשים דרך הסיפור האישי שלו כילד עם בעיות וקשיים רבים.
אורי הוא הידרותרפיסט ומדריך ותיק בתחום הייחודי של לימוד ואימון שחייה לתינוקות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים, מאמן שחייה, מאמן טריאתלון, מומחה להידרותרפיה ושיקום במים, מדריך שחיית פעוטות ומאמן מים פתוחים.

בעל שיא עולם בשחייה במים פתוחים מקפריסין לישראל עם 5 מחבריו.

מרצה בכיר בכל נושא ה-Fitness, שיקום , שחייה והרצה ב- TEDx Nicosia על הכוח של הים.

החלום של אורי הוא - לשקם מיליוני אנשים בכל רחבי העולם מכאבי גב תחתון בעזרת שיטת ה - WEST

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fa69ze-bTOE

 

https://www.youtube.com/watch?v=DMfgD0qtHcI

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input