"כוח הכישלון" – מכישלון לשיא גינס

אורי סלע

 

"כוח הכישלון" – מכישלון לשיא גינס.

אורי מדבר על החוויה הקשה שלו כילד עם בעיית קשב וריכוז ADHD, בעיית קואורדינצייה, קושי ספורטיבי, על החוויה הקשה של "להיות הילד האחרון בכיתה", לא לפני אחרון אלא אחרון, אחרון בלימודים, אחרון בספורט, עד שגילה את המים ששינו לו את החיים.

אורי וחבריו הפכו את הרצון לשבור שיא עולם, לרצון לשמור על היקום והקדישו את המסע שלהם וחציית הים התיכון מקפריסין לישראל בשחייה " למען ים צלול" במטרה לשמור על הטבע ולחנך דורות שלמים לאהבה לים ושמירה על אוצרות הטבע הכל כך יפים שלנו.

זהו סיפור מרתק, מרגש, מצחיק המעביר מסר ממש חזק על הכוח של הקבוצה בהשגת יעדים, הרצאה חובה למנהלים, עובדים, מורים, מאמנים  וכו'
הרצאה עברה בגרסתה המקוצרת של 18 דקות בבמה העולמית ב- TEDx Nicosia , והתגובות מהעולם היו מדהימות. 

"איך להפוך את ההפרעה שלך ליתרון"

שחייה היא דרך מדהימה להתמודד עם הפרעת הקשב והריכוז והיפראקטיביות.

אורי מספר על ההתמודדות האישית שלו כילד שהיה אחרון בכיתה עם בעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות, ומלמד איך נפלאות המים יסייעו לילדינו ולנו להיות מרוכזים לאורך זמן, להתגבר על הקשיים, ולדחוף קדימה בכל הפעילויות.
ההרצאה מדברת על העולם המטורף שאנו חיים בו, על בעיות הקשב וריכוז, ההתמודדות של ההורים, ואיך המוח שלנו מגיב למגוון גירויים השיווקיים מולנו ומול ילדנו.
אורי נותן כלים אמיתיים וחשובים להתמודדות שלנו כהורים מול ילדנו ומול הסביבה עם הבעיות האלו ואיך ניתן לחסוך המון כסף ולהקל על קשיים ביחס לשיטות טיפול שונות.

ההרצאה מלווה בסיפורים אישיים קשים של אורי ושל מטופלים ובקטעים מתוכנית הטלוויזיה של דנה וייס "מדינה באבחון" בערוץ 2, במהלכה ליווינו ילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז במשך 3 שנים.

 

אורי סלע

הבעלים והמנהל מקצועי של עולם המים, רשת מרכזי השחייה וההידרותרפיה מהגדולים והמקצועיים בעולם, ומייסד שיטת שחייה הייחודית – אוהב מים, אנשים, ולעזור לאנשים דרך הסיפור האישי שלו כילד עם בעיות וקשיים רבים.
אורי הוא הידרותרפיסט ומדריך ותיק בתחום הייחודי של לימוד ואימון שחייה לתינוקות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים, מאמן שחייה, מאמן טריאתלון, מומחה להידרותרפיה ושיקום במים, מדריך שחיית פעוטות ומאמן מים פתוחים.

בעל שיא עולם בשחייה במים פתוחים מקפריסין לישראל עם 5 מחבריו.

מרצה בכיר בכל נושא ה-Fitness, שיקום , שחייה והרצה ב- TEDx Nicosia על הכוח של הים.

החלום של אורי הוא - לשקם מיליוני אנשים בכל רחבי העולם מכאבי גב תחתון בעזרת שיטת ה - WEST

 הרצאתו של אורי סלע על כוחו של הים ב TEDx ניקוסיה

https://www.youtube.com/watch?v=Fa69ze-bTOE

 משחה ים המלח – 28 שחיינים מ- 8 מדינות חצו את ים המלח בשחייה ושברו את שיא גינס בשחייה מירדן לישראל במרחק הארוך ביותר בהיסטוריה במקום הנמוך והמלוח בעולם

הם שחו לעלות את המודעות למצב הקשה של ים המלח

https://www.youtube.com/watch?v=m4RB2mEHzME

 

המלצות 

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input