המנהל והארגון–מנקודת המבט של המנצח והתזמורת

רוני פורת

 

                                                                                                                                   

הרצאה חווייתית עם מאסטרו רוני פורת
מנצח תזמורת, מלחין ומנחה סדנאות ניהול ומנהיגות

 

"מנהיג גרוע הוא מנהיג שאנשיו בזים לו. מנהיג טוב הוא מנהיג שאנשיו מהללים אותו. מנהיג גדול הוא מנהיג שאנשיו אומרים: " עשינו את זה בעצמנו "
(לאו טסו)

 

המנצח והמלחין רוני פורת, אסף תובנות ניהול ומנהיגות מ 30 שנות קריירה בהן הוא מנצח ויוצר בארץ ובחו"ל, חיברן ליכולת התקשורת האישית המייחדת אותו, ולנסיונו העצום כפרפורמר ומנחה, ויצר את הרצאת "ניהול מנצח".

"ניהול מנצח" © מביא ומלמד עולם שלם של מושגי ניהול מנהיגות.
מנצח התזמורת מוביל דרך המנהיגות, דרךהאישיות שלו ודרך תפיסת עולמו. עליו לסחוף את הנגנים לתוך תפיסת עולמו המוסיקאלית ו"לפתות" אותם באינטרפרטציה שלו. עליו להוביל כמות גדולה של אנשים בעלידעות ותפיסות מוסיקאליות עצמאיות משלהם אל תוך חוויה כוללת שיכולה להיווצר רק מתוךעבודה משותפת וויתור מסוים על "האמירה האישית".
מלאכת הניצוח יודעת לרתום את הנגנים לכלל פעולה בה הם חשים שותפים למשימה הקבוצתית באופן חדור ומלא כל כך, עד שהם חשים בזאת את הביטוי האישי שלהם.
"ניהול מנצח" © מציע במקביל למנהלים שבכל רובדי הארגון, להכיר בחשיבות הניהול והמנהיגות העצמית שלנו, ומשם לצעוד צעד לעבר הובלה והשראה על הסביבה ומעבר הדרגתי מעמדת "הכנר הראשי" לעמדת "המנצח" בחיים שלנו ובעסק שלנו.
במהלך ההרצאה המשתתפים יחוו התנסות ותרגול בניצוח, לצד הבנה תיאורטית של תפקיד המנצח תוך צפייה בקטעי וידיאו של מנצחים דגולים בחזרות ובקונצרטים.
התזמורת על קבוצות הכלים שלה והנגנים האינדיבידואלים, תוצג בפני המשתתפים כארגון לכל דבר, המחייב שיתוף פעולה, הקשבה, פרגון, העצמה הדדית ותקשורת בינאישית, כאשר בראשו עומד המנצח \ מנהל \ מנהיג המוביל את הארגון בתוקף אישיותו ומיומנויותיו המקצועיות והאישיות.

רוני פורת

מנצח תזמורת, מלחין, יוצר בינתחומי, מאמן, מגשר.
רוני הוא בעל קריירה משגשגת בארץ ובחו"ל, מוכר בדרך יצירת הקשר הבלתי אמצעי שלו עם קהלים מגוונים וביצירת תכניות קונצרטים מיוחדות ופורצות דרך.
רוני מוזמן להופיע וליצור על בסיס קבוע עבור התזמורות המובילות בארץ לרבות התזמורת פילהרמונית הישראלית וכן נוסע מדי שנה לחו"ל לנצח, ללמד ניצוח ולהעביר סדנאות עסקיות וסדנאות מנהיגות.

 

5.4.2017

לכבוד ארגון תרבוטובה

שלום רב,

בתאריך 29.3.2017 התקיימה במשרד הבריאות בירושלים הרצאתו של רוני פורת "לנצח במוסיקה ובחיים - הרצאה חווייתית מוסיקלית" אשר תואמה דרך ארגון תרבוטובה.
ההרצאה הייתה הצלחה מסחררת! בהרצאה נכחו כ-40 משתתפים עובדי מינהל רפואה במשרד הבריאות, ורובם ככולם הביעו התלהבות והתעניינות רבה לאורך ההרצאה ובסופה. רוני הוא מרצה קולח ומרתק שמשלב סיפורים מחייו ומנסיונו האישי כמנצח ומלחין לכדי מסקנות מפתיעות ומעניינות על החיים, על קבלת החלטות, ניהול, עבודת צוות ועוד. ההרצאה מהנה, מצחיקה ומשלהבת את הקהל. ניכר כי רוני עושה זאת שנים רבות ובעל ניסיון עתיר ועשיר, וכי הוא מצליח לפנות כמעט לכל אחד ואחת בקהל ולתת לו משהו לקחת איתו הלאה להמשך (כולל את כרטיס הביקור של רוני, שנלקח על ידי רבים מהעובדים).
ההתנהלות מול דפנה מתרבוטובה הייתה נעימה מאוד ומוצלחת, הן בשלב בחירת המרצה (כולל ייעוץ והמלצות טלפוניות) והן בשלב התיאום, התשלום וכיו"ב.

תודה רבה רבה, ובתקווה לשיתופי פעולה נוספים בהמשך,
חג שמח,

ניב בן יהודה,
מינהל רפואה, משרד הבריאות

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input