הרצאות: המקצוע: צייד נאצים, אינדיאנה ג'ונס הישראלי

ירון סבוראי

 

                                         

המקצוע: צייד נאצים

זהו סיפורו המדהים של הבלש והעיתונאי-החוקר ירון סבוראי, בן לניצולי שואה, שתוך סיכון עצמי מטורף חדר לתוך התנועה הניאו-נאצים בגרמניה והצליח להביא למאסרם של מנהיגי התנועה. עלילותיו המרתקות והמתוחכמות זכו לחשיפה עולמית והפכו לסרט הוליוודי בשם "המסתנן".

האמת לפעמים עולה על כל דמיון. כזה הוא סיפורו האישי המרתק של ירון סבוראי, לשעבר בלש ביחידה מרכזית של משטרת תל-אביב שעבד כחוקר ב ATF האמריקאי ( יחידת עלעת של ה FBI האמריקאי)
סבוראי זכה לחשיפה עולמית כשחדר בזהות בדויה לשורות הניאו-נאצים בגרמניה ופרסם את הסיפור המצמרר בספר מרתק שהפך לרב-מכר עולמי וגם לסרט הוליוודי בשם "המסתנן" שירון סבוראי היה גיבורו.
ירון סבוראי ממשיך במאבק-היחיד בנאצים וביורשיהם. בין השאר בזכות פעילותו נלכד והועמד לדין פושע המלחמה, אריך פריבקה, שהסתתר בארגנטינה.
בשנים האחרות עובד ירון סבוראי יחד עם משטרת גרמניה למען חשיפתם של גלוחי-ראש ניאו-נאצים רצחניים והבאתם לדין. זאת בנוסף למאמציו לגילוי והשבת רכוש יהודי גנוב.
סיפורו האישי של ירון סבוראי סוחף ומלא בגילויים מפתיעים.
הרצאתו של ירון מדגישה עמידה על עקרונות , חשיבה יצירתית, התמקדות בעיקר והחשוב מכול דבקות במטרה למרות הקשיים והסכנות. 

אינדיאנה ג'ונס הישראלי

העיתונאי החוקר ירון סבוראי, לשעבר בלש ביחידה מרכזית של משטרת תל-אביב ו ה ATF האמריקאי , חושף ומגלה אוצרות נאציים שנגנבו והוחבאו במקומות מסתור שונים בימי מלחמת העולם השנייה.
בשיאו של מבצע בלשי מרתק חובק עולם הצליחו סבוראי ואנשיו לגלות ארגזים עם אוצרות אבודים שהוחבאו בקרקעית אגם טופליץ באוסטריה, גילוי האוצר הפך לסרט זוכה האוסקר, "הזייפנים".
כיום עובד ירון סבוראי עם רשת הטלוויזיה האמריקאית היוקרתית "נשיונל ג'יאוגרפיק" על חילוצו מאגם בדרום גרמניה של אוצר ששדדו הנאצים והכולל זהב במשקל 450 קילוגרם.
הרצאתו של ירון סבוראי מרתקת, ומרגשת, מלאה בהומור כובש ונשמעת כסיפור פנטסטי הלקוח מסרט הרפתקאות למרות היותה אמתית ומבוססת על הצלחות מוכחות .
ירון מדגיש את חשיבותה של הסתגלות מהירה למציאות משתנה, עבודת צוות והתמדה כנגד כול הסיכויים ..
הרצאתו של ירון סבוראי מרתקת, סוחפת ומרגשת, מלאה בהומור כובש ונשמעת כסיפור פנטסטי הלקוח מסרט הרפתקאות למרות היותה אמתית ומבוססת בעובדות.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input