מופע קסמים מצחיק, ומעורר מחשבה בסגנון סטנד אפ

אורי אשכנזי

 

 דרך הפליאה – מופע קסמים על אושר 

מה הקשר בין קסם לאושר? 

מופע קסמים מצחיק, מדהים ומעורר מחשבה בסגנון סטנד אפ לאירועים 

 

מופע מקורי עם קסמים, טלפתיה, משחקים, והומור, המשתף את הקהל ומוביל אותו בדרכי קסם להתבוננות ייחודית ומחויכת על החיים. על תפקיד הקסם והפליאה בחיינו, עד כמה החושים מתעתעים בנו ואיך לטפח גישה קסומה לחיים. 

אורי משלב בין אמנות הקסמים למדע האושר (הפסיכולוגיה החיובית) מומחש באמצעות קסמים המשתפים את הקהל במושביהם ועל הבמה.

מופע קסמים המאתגר גם את הספקנים וקריאות תדהמה מהולות ברעמי צחוק מהדהדים לאורך המופע כולו.

בנוסף למיומנות הטכנית (אותה כמובן לא תראו כי אורי מסתיר אותה היטב) תגלו במופע נבואות שמתגשמות בניגוד לכל סטטיסטיקה הגיונית, אנשים שמצליחים לעשות דברים שהם עצמם לא האמינו שיוכלו לעשות, וקהל שצוחק עם ובלי סיבה מכל הלב.

אורך המופע כשעה.

את המופע ניתן להתאים בתכנים ובמסרים לקהל ולאופי האירוע. כגון: השקת מוצר, ערב גיבוש, ישיבות מנהלים, ערב נשים, כהרצאה בחוגי בית ועוד. מומלץ לאירועים קטנים עד 200 איש. 

לפני המופע אורי נוהג לגרות את תיאבונו של הקהל ולסקרן אותו תוך הסתובבות בין השולחנות ועשיית ניסים מתחת לאפם של הצופים בקבוצות קטנות ההולכות וגדלות בקסמי קלוז-אפ. זה שובר את הקרח, מחבר בין אנשים ויוצר ציפייה לקראת המופע.

"הופעתך המקורית, הקשר שיצרת עם הקהל, ועבודת ההכנה שערכת לפני המופע ריתקו את כולנו במהלך כל הערב וגרמו לנו לסרב לתת לך לסיים את ההופעה.”

“…his enthusiasm and creativity was enjoyed by all. I highly recommend him for large and small groups. He is fluent in both Hebrew and english, has excellent people skills, and was able to enthrall both young graduate students and jaded and aged senior professors.” 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input