מופע סטנד אפ אינטראקטיבי מותאם אישית

שירי זלמן אביטל

 

סטנד אפ מותאם אישית

מופע סטנד-אפ בכיכובה של דמות צבעונית (חיקוי של דמות אמיתית המוכרת לאורחים). הדמות מתפרצת באופן ספונטני ומפתיע לאירוע, ומתחילה "לירות" בדיחות על עולמם הפנימי של העובדים, מחממת את האווירה ונגעת לליבם של האורחים.
הקטע נכתב מראש עפ"י מידע שנאסף על האורחים או על הדמויות המרכזיות של הערב (חתן יומולדת, המנהל הבכיר, או ההווי הכללי של הארגון).

"לעוף על החברה" -שעשועון טריויה

הפעלה בפורמט של שעשועון טלוויזיוני שנכתב על העובדים לאחר תחקיר. בצורה קומית ומכבדת, במטרה לשים אותם במרכז האירוע, לשתף ולשמח אותם.

משחקי אלתור

משחקים הנשענים על חוקי משחק מוכרים בסגנון "של מי השורה הזאת" המצטיינים בשיתוף פעיל של היושבים בקהל כמציעי רעיונות אשר קורמים עור וגידים בצורת קטעים קומיים המבוצעים ע"י משתתפים נבחרים מתוך הקבוצה שמשחקים על הבמה - כך כולם מרגישים חלק מהאירוע.

* אותו פורמט מתאים גם לאירועים פרטיים כימי הולדת ומסיבות פרישה.

מופעים

מופע תיאטרון פלייבק

תיאטרון פלייבק הוא סוג מקורי של תיאטרון אימפרוביזציה (אלתור) המשתף את הקהל בהופעה.
הקהל מעלה סיפורים בנושא של האירוע – סיפורים על אורח הכבוד, מהווי החברה, סיפורים אישיים שיהיו מעוניינים לחלוק. כל סיפור יזכה לחיים חדשים על הבמה, מאת הרכב שחקנים מיומן שיציג אותו באמצעות משחק ושירה באופן מקצועי מרגש ואותנטי.

מופעי אלתור בידורי עם שחקנים בשיתוף הקהל

מופע אלתור המבוצע ע"י שחקנים קומיקאים הנשען על חוקי משחק מוכרים בסגנון "של מי השורה הזאת" בשיתוף פעיל של היושבים בקהל כמציעי רעיונות אשר קורמים עור וגידים בצורת קטעים קומיים המבוצעים ע"י שחקנים מיומנים.

 

המלצות 

שירי המדהימה,
אנחנו רוצים להודות לך על חוויה שתיזכר לכל החיים, זכינו לערב כיפי ולכאבים בשרירי הבטן מרוב צחוק.
מעבר להיותך מצחיקה ומוכשרת בטירוף את אישה מדהימה, אני באופן אישי זכיתי לדבר איתך שעות על בית הספר שלנו, עשית הכל בסבלנות רבה, מכל הלב וזה מורגש.
הגשתי לך "שיעורי בית" והפכת את זה למופע ברמה גבוהה ביותר, למרות שעברנו יחד על החומר, וקראתי אני ועוד כמה מבית הספר כדי לאשר את הטקסט, כמה וכמה פעמים, במופע עצמו צחקנו כאילו בכלל לא קראנו כלום וזאת פעם ראשונה שאנחנו שומעים את זה בזכות הכישרון האדיר שלך.
היה תענוג להכיר אותך וליהנות ממופע קורע מצחוק, כל הצוות לא מפסיק לדבר על המופע וכמה שהוא היה טוב.
אנו נמליץ עלייך בכל הזדמנות שתהיה כי באמת מגיע לך.

תודה רבה!!!!!!!
תיכון רבין, ב"ש

***

רציתי להודות לך שוב על ערב מצחיק ומושלם!
בזכותך הערב היה שלם...עד עכשיו אני מקבל תגובות נלהבות...אין כמוך!
וחשוב לציין שמעבר למיקצועיות והצחוקים התגלת כאדם מדהים והרגשנו שאת פשוט חלק מאיתנו כבר שנים.
תודה רבה ומקווה שניפגש בעתיד!!!
מיקי בי"ח נהריה

***
אז...היית מדהימה ועשית עבודה נפלאה. מחר יועברו אלי התמונות ואעביר אלייך במייל. תודה שגרמת לנו לצחוק ועשית יופי של הצגה..אחרי הכל היית ממש לא קלה להשגה. שמחה שלא ויתרתי עלייך.ואגב חוץ מאת קופסת המשחקים ששכחת הכל היה מ ו ש לם
עינב מש"א שירותי בריאות כללית חיפה

***
קבענו עם שירי לכבוד מסיבת הפתעה לאחותי. שירי הצליחה להפתיע, לשעשע, להצחיק. לעשות משהו קצת שונה וכייפי . אין ספק שהושקעה עבודה רבה עם הרבה מחשבה ע״מ שהערב יהיה מוצלח.. בקיצר.. מומלץ בחום. קיבלנו הרבה תגובות חיוביות בסוף הערב
קרן. משאבי אנוש רכבת ישראל

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input