מופע טלפתיה מקורי ובידורי

גידי ליבנה

 

כבר למעלה מעשור, גידי חוקר את תחום התדהמה, ומחפש דרכים חדשות לגרום לאנשים לחוות את התחושה הנדירה הזאת. הוא משלב בין אשליות ועקרונות מעולם הפסיכולוגיה כדי להשאיר אנשים פעורי פה עם מופע טלפתיה מקורי ויוצא דופן.

הוא נחשב בקרב קהלים וקולגות כמקצוען אמיתי וכוכב עולה כאמן חושים בארץ ובעולם.

מעבר לוירטואוזיות שלו במופעי טלפתיה, גידי הוא בדרן בנשמה שיוצר חיבור מדהים עם הקהל, ומעביר אותו מסע מרתק בין צחוק לתדהמה. צפו בגידי על הבמה כשהוא מגלה את הסודות הכי כמוסים שלכם ומדגים יכולות על-אנושיות.

במהלך מופע הטלפתיה תגלו כמה קל להשפיע על הבחירות ה"חופשיות" שלנו, ואפילו תלמדו על קצה המזלג איך להשתמש בשיטות דומות בחיי היומיום. גידי מעלה שאלות רבות בנוגע למה באמת אפשרי ומה לא, אבל מה שכן בטוח זה שמופע הטלפתיה שלו ידהים את הקהל שלכם ויהפוך את האירוע הבא שלכם לבלתי נשכח!

  

גידי החל את דרכו המקצועית כעיתונאי, כתב ושדרן רדיו. לאחר שהתמחה בתקשורת הקונבנציונלית, הוא החל לחקור את התחום העל-חושי והפאראנורמאלי.

כעת, גידי חושף בפניכם את האמיתות והשקרים מאחורי התחום המסתורי הזה. כיום גידי נחשב בין אמני החושים המובילים בארץ, הוא מייעץ מקצועי לקוסמים ואמני חושים עבור תוכניות טלויזיה ומופעי תיאטרון. גידי מציג סגנון מאוד אישי ויוצא דופן לעולם האשליות, והוא לא דומה לשום דבר שראיתם עד עכשיו.

האווירה הקלילה שהוא יוצר, יחד עם ההדגמות המרהיבות, מעבירות את הקהל של גידי מסע מרתק בין צחוק לתדהמה.

.

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input