דפנה 054-3979999   חמדה 052-389-3529

פרגון ככלי להעצמת ילדים

גיא שני

 

 

 הורים רבים מתמודדים עם אתגרים, קשיים ותסכולים בחיי היום יום עם ילדיהם וטובעים בשגרת החיים.
מנגד, ילדים רבים חווים תסכולים וקשיים הן במסגרת הלימודית והן בבית ולרוב אין להורים את הידע והכלים להתמודד, להעצים, להאיר, לחזק, לתמוך ולהכיל.
בני האדם הם יצורים רגשיים המתמודדים עם אתגרים, עליות וירידות. כאשר אנחנו נתקלים בביקורת ושיפוטיות, אנחנו קמלים, נסגרים, מתאכזבים ומתייאשים. כאשר מחמיאים לנו, אנו פורחים, המוטיבציה שלנו עולה ואנחנו מצליחים להתמודד טוב יותר עם אתגרי החיים.
וכך גם בדיוק הילדים!
גיא שני, המכונה "הקומפלימנטור", מעביר הרצאה חווייתית ומרתקת בה הוא עומד על חשיבות הפרגון לילדים בכל גיל, על ההשפעה ההרסנית שיש לביקורת שלילית ומילים מנמיכות ועל ההשפעה החיובית העצומה על ילדים שיש למחמאות ומילים טובות.
ההרצאה מועברת בהומור ובגובה העיניים, מעניקה כלים פרקטיים תוך הדגמת סיטואציות שונות בחיי היום יום והמון ערך מוסף ליצירת אווירה רגועה, תומכת ומעצימה בתא המשפחתי.

 

גיא שני – ה"קומפלימנטור"

שמי גיא שני ואני קואוצ’ר למחמאות מעצימות ופרגון פורץ דרך. מנחה לאינטליגנציה רגשית ו-NLP. מחבר הספר “כיצד להתמודד ולהשפיע”. קצין לשעבר ביחידה קרבית. מומחה לכישורים חברתיים רגשיים, פעיל חברתי ויזם. רק רציתי לספר לכם שפתחתי במסע פורץ דרך ליצור עולם טוב יותר באמצעות פרגון, מילים טובות ומחמאות – ואשמח שתצטרפו אליי גם אתם. המטרה שלי היא להשפיע כל כמה שיותר חברות וארגונים בישראל את השימוש במילים טובות, עין טובה, פרגון מחמאות וקבלת השונה והאחר.

להזמנה ולפרטים נוספים:

דפנה 054-3979999

חמדה 052-389-3529

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input

© 2015 | כל הזכויות שמורות לתרבוטובה