איך לגדל ילדים שלא מפחדים מכסף

נתלי ברלין

 

לרובינו כהורים חשוב שהילדים שלנו יצליחו גם בנושא הכסף, אבל מה התפקיד שלנו כאן? האם זה יקרה רק אם נהיה עשירים בעצמנו?

הסוד הוא ביכולת שלנו לזהות את הדפוסים והאמונות שמפעילים אותנו מול הכסף, אותם רגשות שמרביתם סמויים מאתנו והם האחראים על מרבית התגובות שלנו בנושא זה. את כל אלו הילדים שלנו סופגים מאתנו, גם בלי שנדבר אתם על זה, רק מלהיות בקרבתנו בכל פעם שאנחנו נדרשים להוציא כסף או לדבר על כסף. את הדפוסים והאמונות האלו הם יסחבו אתם לחיים וזה יפעיל אותם כבוגרים ואף כהורים. התפקיד שלנו הוא לייצר כאן שינוי שאותו גם יחיו הילדים שלנו בעקבותינו.

רק תחשבו על כל הדפוסים הכול כך נפוצים בחברה שלנו; לא לדבר על כסף, להיות בחרדה שזה הולך להיגמר, להסתיר, להתייאש, להרגיש לבד ואף לכעוס ולהאשים את הקרובים לנו ביותר במצב שלנו. כל התגובות הרגשיות והדפוסים הללו, הופכים כמעט באופן אוטומטי לתמונת המציאות הכלכלית והרגשית של הילדים שלנו.

 

במהלך ההרצאה "איך לגדל ילדים שלא מפחדים מכסף", המשתתפים ייחשפו לסיפורה האישי של נתלי ברלין, המהווה השראה לתהליך ייחודי שכל אחד מאתנו יכול לעבור. בתהליך זה נלמד לזהות ולשנות מהבסיס את האמונות והרגשות שלנו מול הכסף. מהלך זה יכול להוביל אותנו ליצירת שינוי מודע ושליטה בתגובות הרגשיות שלנו מול הכסף, עם כל הקשיים והמתחים שהוא מעורר. מודעות זאת היא המפתח שמוליד דיאלוג חדש, אחר ופתוח מול הילדים שלנו בכל הנוגע למציאות הכלכלית ולחופש לקבל ולהוציא כסף.

המשך הרצאה: שעה וחצי

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input