פיתוח תחושת מסוגלות בעולם העל חושי

נבו אבוטבול

 

על המרצה: נבו אבוטבול הוא המנטליסט הצעיר בארץ (בן 14), חבר בארגון אמני ישראל ובאגודת הקוסמים. התפרסם כשהגיע לגמר הילדים בתוכנית ISRAEL GOT TALENT בעונה הראשונה. על אף היותו ילד, נבו בעל יכולות מקצועיות של מבוגר ובהחלט ישאיר אתכם המומים מהרצאה משולבת וממחישה השפעה וקריאת מחשבות כמרצה מרתק ומפתיע.

במהלך ההרצאה האינטראקטיבית חווה הקהל התרגשות, הנאה, צחוק ובעיקר פליאה והשתאות, ובסופה מבין הצופה את משמעותה וחשיבותה של תחושת המסוגלות האישית.
לנבו 25K עוקבים באינסטגרם, 16K עוקבים בערוץ היוטיוב, אתר אינטרנט, והוא מופיע בפני מגוון קהלים רחב, נוער ומבוגרים בעברית ובאנגלית, כמו כן מבצע מופעי חברות בארץ ובעולם.


• "כשאמא שלי סירבה לרשום אותי לתכנית - החלטתי שאני מוכיח לה שאני יכול! בהמשך כשאמן חושים מוכר אסר עלי לעלות לאודישן המצולם עם קטע שהוא מופיע אתו – הבנתי שאני צריך להאמין בעצמי ופיתחתי קטע חדש מאפס. לאט לאט (עד גיל 14 – חחח) הפנמתי , שכשיש לך חלום אסור לתת לרעשי רקע לעצור אותך מלהגשימו. אם אני רוצה משהו- לא חשוב מי ינסה לעצור אותי ולא משנה כמה אתגרים אפגוש בדרך- אני מתקדם לעבר המטרה ומשיג אותה..."
• ההרצאה מבוססת על ההתמודדות של נבו וההגעה לבמות הגדולות בארץ ובעולם וההשתתפות בתוכנית ISRAEL GOT TALENT- הגשמת חלום! מותאמת למבוגרים ולילדים (הרצאה שונה) ומציגה גם את אחריות הסביבה להצלחת היחיד ומשמעותו של המבוגר בפיתוח תחושת המסוגלות אצל ילד.
• ההרצאה משלבת חלקים מהמופע, ודנה על מקומו של הכישלון בדרך להשגת מטרות, חשיבות האמונה ביכולות האישיות ודבקות במטרה כאמצעי קריטי להצלחה.

בנוסף, מעבירה ההרצאה מסר של חשיבות טיפוח ותמיכת הסביבה עד להגעה להצלחה (תמיכה בהצלחה ותמיכה בכישלון).

 


לבתי ספר - ההרצאה כוללת שילוב תכנים רלוונטיים מחיי היום יום של התלמידים והמורים על מנת ליצור התאמה ייחודית לקהל וקידום האינטרסים של בית הספר. ההרצאה שזורה במסרים חשובים עבור ילדים ובני נוער כגון : הגשמת חלומות, תחושת מסוגלות, חריצות והשקעה, הקשבה למבוגר ושמירה על השאיפות ובעיקר מסר שאם יש לך חלום, התעורר מוקדם יותר כדי להגשימו.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input