איזה מין זה – הרצאה בנושא חינוך מיני לבני נוער

ד"ר איריס בר-און

 

מטרת ההרצאה היא ללמד, להעניק כלים, לחזק את הביטחון ולנפץ מיתוסים ואגדות.

בין היתר נעסוק בשאלות מתי לקיים יחסי מין, מהם אמצעי המניעה הרצויים, מחלות, מניעת הריון, גלולות של "היום שאחרי", מהם הימים הבטוחים, פורנוגרפיה ועוד שאלות ותשובות רבות.
מומלץ בהרצאה להפריד בין המינים.
*ניתן לבנות הרצאה המבוססת על הדמיה תיאור מצבים ופתרונות.

ד"ר איריס בר-און

היא סקסולוגית מוכרת ומוערכת, אשר מאחוריה מאות הרצאות וסדנאות בתחומים רבים: איך לחנך ילדים למיניות נכונה? כיצד משפיעה מיניות ההורים על הילד? איך להתחתן בלי להתגרש? שפת גוף ותקשורת, מיניות האישה והאון הגברי ועוד. כמו-כן מאחוריה ניסיון יעוץ עשיר ורב שנים לכל הגילאים.
איריס משדרת מזה עשר שנים תוכנית שבועית ברדיוס 100fm במוצאי שבת - "מדברים אהבה עם איריס בר-און". שידרה תוכנית יומית ברדיו חיפה וברדיו לב המדינה - "המופע של איריס בר-און". התארחה באינספור תוכניות בוקר ואירוח: "למבוגרים בלבד" של גדעון רייכר, "יענקל׳ה לאן", בתוכניות הבוקר של רבקה מיכאלי, אפרת רייטן, אברי גלעד, חלומות בהקיציס, מה קשור, פופוליטיקה, מבט שני, וכמו כן גם בתוכניות רדיו רבות ומגוונות . איריס מאמינה בעשייה ובהתקדמות תוך כדי עשייה על כן יצרה מופע בידור על זוגיות, אהבה וסקס עם ננסי ברנדס "טוב לי או רע לי" ומופע על זוגיות ומשפחה עם אסף אשתר ואיריס ברנע "סיפורים ממין אחר" וממש בימים אלו מעלה יחד עם עם קלוד דדיה מופע חדש לילדים - "הגוף הזה הוא שלי" שמטרתו למנוע פגיעות מיניות בילדים.

    

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input