להיות שונה זה הכי שווה - הרצאה מעצימה לילדים ונוער

דודו שמאי

 

"בגיל 4 ימים, הרופאים בישרו להוריי שהתינוק הקטן והמתוק שלהם יהיה נמוך קומה, או במילים אחרות, זה הקטן....קטן יהיה"

"להיות שונה זה הכי שווה" זו הרצאה שהיא למעשה סיפור חיים וקצת יותר ובמהלכה אני מספר על המסע שעובר ילד, נער ואדם בוגר שנולד כמי שהחברה, שבה הסבלנות כלפי האחר והשונה לא הכי גבוהה, מגדירה "חריג".
במהלך ההרצאה אני משתף בחוויות אותנטיות, מרגשות ועוצמתיות בליווי דוגמאות רלוונטיות לקהל הילדים וההורים וכן דוגמאות מחיי היום-יום.

אז מה הייתה נקודת המפנה?

לאורך כל הערב אני חולק עם הקהל תובנות שרכשתי במהלך החיים, בכלים שעזרו לי להתמודד ולהגיע להישגים ולהצלחות , ובהעצמה גדולה ואופטימיות שאם באמת רוצים, הכל אפשרי בחיים.
ההרצאה היא הזדמנות לנקודת מבט שונה ומדרבנת לכך שניתן להפוך כל שוני לייחוד ובכך לקחת אחריות ולהגיע לכל הישג ויעד שרוצים כל אחד עם עצמו ובעזרת הסביבה הקרובה והתומכת שבראשה המשפחה הקרובה.
בסוף ההרצאה יתאפשר דיון כנה ופתוח עם הילדים וההורים על המשמעות האמיתית של האמונה העצמית ועל הכח של הסובלנות כלפי האחר.

אני מזמין אתכם לקחת חלק במסע שרבים כבר עברו יחד איתי, לצחוק, להתרגש, למחות דמעה ובעיקר להסתכל על החיים מזווית קצת שונה.

שלכם,

דודו שמאי

 

 

דודו שמאי

יליד 1974, נשוי באושר לעליזה ואבא לליאור ואיתמר, תאומים מקסימים.

בעשור האחרון עוסק באימון, טיפול ובהכוונה לאנשים ובחר לנתב את מסלול חייו לאור תובנות שקיבל מתוך ניסיון חיים עשיר של מי שנולד כנמוך קומה בחברה שלא תמיד מקבלת את האחר והשונה.

דודו למד אימון אישי בבי"ס "גומא לאימון וגישור", למד לימודי NLP, הוא בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות מ"אוניברסיטת בן גוריון" ובעל ידע נרחב בלימודי רפואה משלימה. כיום בזכות הידע המקצועי והאישי הרב שרכש הוא מרצה על נושאים מגוונים שבראשם הדרכים והכלים לקבלה עצמית, קבלת האחר והשונה בחברה, מציאת הייחוד שבתוכנו, פריצות דרך משמעותיות בחיים ועוד, כמו כן שיחק במספר תפקידים בסדרות שונות בטלוויזיה כמו "בנות הזהב", "יום האם" ועוד.

דודו שבעבר חשיפה מול קבוצת אנשים זרים, הרתיעה אותו בגלל החוויות של דחייה ויחס משפיל מצד החברה, בחר בזכות צמתים משמעותיים בחייו למנף את השונות ודווקא בזכותה לייצר שינוי בחייהם של אנשים רבים.

 

 

זימנתי את דודו להרצאה בערב תרבות לעובדים, מבלי לשתף אותם בנושא ההרצאה ובשמו של המרצה על מנת ליצור את אלמנט ההפתעה שאכן הפתיע, אך התגובות היו אדיבות ומצוינות.

ההרצאה הייתה מעניינת ומרתקת, מתובלת בהומור וכמו כן סיפור חיים נוגע ללב,שגרם לנו להתרגש, להזיל דמעה ואף לצחוק, אך יותר מכל להבין את המסר שעומד מאחורי הסיפור- שלמרות כל הקשיים ובכל מצב נתון אדם יכול להרים את עצמו ולהתמודד ואף להצליח, ובנוסף ללמוד לקבל את האחר והשונה בתוך החברה.

הרצאה מחזקת שנותנת השקפה קצת אחרת ומעניינת על החיים.

אין לי ספק שמאחורי האישיות המקסימה הזו עומדים זוג הורים שתמכו וגידלו אותו לתפארת, וייתכן שבלעדיהם דברים היו נראים אחרת.

אך בעזרת הנחישות , הכוח והרצון להוכיח לעולם כמה אתה שווה זה בהחלט קרה!

דודו היקר,

היה לנו העונג לארח אותך, ולשמוע אותך.

תודה רבה על ערב נפלא, ומקווים להיפגש שוב בעתיד.

בברכה,

רויטל חרמון

דשן גת בע"מ.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input