טובה 052-7474121  דפנה 054-3979999

הרצאות לחוגי בית ולמפגשים חברתיים - חשיבה יצירתית, פתרון תשבצים משחקי חשיבה

ג'נטה חבקוק

 

חשיבה יצירתית

לעיתים בחיינו אנו נתקלים במחסום, בבעיה או במצב בו נראה כי אין פתרון.

באמצעות חשיבה יצירתית נגלה שגם מה שנראה בילתי פתיר ניתן לפיתרון וכי אפילו השמים אינם הגבול. נתנסה במציאת פתרונות למצבים שונים באמצעות אתגרים משעשעים.

משחקי חשיבה 

לכל הגילאים מגיל 7-120 אגיע אליכם עם מגוון רחב של משחקי חשיבה ונשתעשע עימם על מנת להפעיל את התאים האפורים במוחינו ולחוות רגעים של אתגר והצלחה.  

פתרון תשבצים מסוגים שונים - סודוקו, שחור ופתור, תשבצי הגיון ועוד...

אתם כל הזמן רואים את הדף הזה עם החידונים בעיתון ואף פעם לא מצליחים לפתור. אין בעיה, תוכלו ללמוד כמה כללים לא מסובכים במיוחד שילמדו אתכם איך לגשת לעניין וגם להצליח לפתור. כמובן שבדרך אתם גם מפעילים את התאים האפורים שזה תמיד מועיל.

סדנת מודעות עם קלפים 

בעזרת קלפים שונים תלמדו להכיר את עצמכם טוב יותר, מה מניע אתכם, איפה אתם תקועים, מה אפשר לעשות כדי לשנות ואיך.

הסדנה מעלה למודעות את הדברים איתם אתם מתמודדים ביחסיכם עם עצמכם ועם אנשים אחרים ונותנת לכם דרכים ורעיונות לשינוי. 

סדנת יחסים והשפעתם עלינו

בסדנה זו תלמדו איך היחסים שלכם עם אנשים בחייכם משפיעים עליכם ואיך הם משפיעים על אחרים. כמו כן תלמדו שכל אחד מתייחס להשפעת האחרים עליו בצורה אחרת.

נוצר בסדנה גם מעין סיעור מוחות, שממנו אפשר ללמוד, איך להתייחס אחרת ממה שהתייחסנו עד כה וללמוד גישות שונות להתנהלות מול אחרים בחיינו, בין עם זה קרובי משפחה, חברים, ילדים, הורים, הבוס בעבודה או העובד שלכם או אפילו אדם זר שעבר בחיינו לרגע.

מסרים סמויים 

כל חיינו אנו מקבלים מסרים סמויים, בכל מיני צורות, אנשים נוטים לחשוב כי מסרים סמויים יש רק בפרסומות. בהרצאה תוכלו ללמוד שהמסרים הסמויים נמצאים בהרבה תחומים בחיינו ונראה איך אנו יכולים לנצלם בצורה חיובית ומועילה.

להפוך מגולם לפרפר - היציאה ממעגל האלימות

בהרצאה המשלבת את הסיפור האישי שלי תצפו בסרט קצר על סיפור אישי של התמודדות עם אלימות במשפחה והיציאה ממנה, תוכלו לשאול מה שאתם רוצים על הנושא ותקבלו את התשובות הכי אמיתיות, כנות, בצורה גלויה ובפתיחות מלאה.

 

ג'נטה חבקוק 

מומחית בתחום החשיבה היצירתית, מאמנת לפיתוח החשיבה היצירתית והעצמה אישית. בונה, מפתחת ומנחה ארועים, סדנאות והפעלות למנהלים, חברות, צוותי עובדים, גמלאים, מבוגרים, ילדים, נוער, משפחות ואוכלוסיות של בעלי צרכים מיוחדים.

פעילה בפורומים שונים העוסקים בענייני יצירתיות, חברה ותקשורת בין אישית. כתבה מאמרים מקצועיים בסטטוס, בוגרת מכללת גישות.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input

© 2015 | כל הזכויות שמורות לתרבוטובה