המודיעין הישראלי ופעילותו מול הטרור ומדינות האויב - על עולם הסוד והסתר

איציק עזרא

 

המודיעין הישראלי ופעילותו מול הטרור ומדינות האויב - כיצד מתנהל ופועל עולם הסוד והסתר

העבודה הסמויה והעלומה של אנשי המודיעין הישראלי בארץ ובחו"ל לסיכול מזימות טרור וריגול נגד ישראל.

  • איך פועלים אנשי המודיעין הישראלי
  • היכן ומתי, מי מקורות המידע בצד השני וכיצד הם מעבירים אותו
  • איך מתבצעים הסיכול והמניעה בפועל מבחינת מבצעית
  • וגם – סיפור של פרשיה מרתקת שמסבירה את הנושא כולו

המרצה: האיש שהיה שם, ושירת משך 29 שנים בעולם הסוד והסתר, אותו תחום שאמנם נושק לחיי היום היום של כולנו – אבל נמצא תמיד בצילם ומאחוריהם.

 

איציק עזרא

בעברו, איש מערכת הביטחון בתחום האיסוף המודיעיני וסיכול הטרור מול הסקטור הערבי משך יותר מ-30 שנה. שותף למבצעים עלומים בתוך ומחוץ לגבולות המדינה, שלא ניתן יהיה לדבר עליהם בשל חיסיון טוטאלי. לו היכרות רבת שנים עם העולם הערבי, מנהגיו, דרכיו ואנשיו. בשנת 2004 פרש לגמלאות ממערכת הביטחון אך משימות מבצעיות לעתים לפי הצורך והאפשרויות.

כיום משמש מזה כשש שנים כעורך ראשי של רשת מקומוני "השקמה" בקבוצת "הארץ-שוקן".
כבר שנים מעביר הרצאות בפורומים שונים בנוגע למצב הביטחוני מול האסלאם והפלסטינים, ההיבטים המבצעיים והמודיעיניים, חמאס, חזבאללה, דאעש, טרור היחידים וענייני השעה (מהומות בגדר, עפיפוני השריפה ועוד) 

 בעל תואר באסטרטגיה וביטחון (כיתת אנשי קהיליית המודיעין, צה"ל ושב"כ) באונ' בר אילן.

סקטורים בהם הירצה/מרצה: פורומים בכירים ביותר של כל גורמי קהיליית המודיעין, שב"כ, פו"מ, מוסד, גורמי מודיעין בצה"ל, משטרה, שירות בתי הסוהר ועוד.
משתתף לאורך שנים בהכשרת הדור הצעיר של אנשי קהיליית המודיעין. פורומים אזרחיים כמו ועדי מורים, ועדי עובדים, מועדוני גימלאים, ארגוני מתנדבים (רוטרי), מערכת החינוך - תלמידים בכיתות תיכון וחטיבות ביניים, בתי אבות, מרכזי פנאי ובידור עירוניים, חוגי בית ועוד.

המלצות 

הי דפנה. אתמול איציק היה בקיבוץ יפתח להרצאה. רציתי להגיד תודה! איציק אדם שמרתק בדבריו, הרבה הומור. 3 שעות של הרצאה כי אף אחד לא רצה ללכת. אין ספק שנמליץ עליו והאמת כבר רשמתי בפורום של רכזי תרבות של הקיבוצים בגליל העליון. אנחנו נזמין אותו שוב ללא ספק להמשך....

אתי סויסה

רכזת תרבות - קיבוץ יפתח

***

אנו קבוצת זוגות שנפגשת על בסיס קבוע כבר במשך 25 שנה. השנה בערב יום העצמאות התכנסנו להרצאה של איציק עזרא בנושא: פרשיות עלומות של המודיעין הישראלי

איציק הצליח לגרום ל36 איש לשבת במשך שעתיים ורבע ללא הפסקה בהקשבה מלאה -תופעה נדירה בקבוצתנו. איציק הצליח להתחבר מיידית אל הקבוצה בנועם ובידידותיות שבו. מעבר לתוכן המרתק של סיפוריו, איציק הצליח לסקרן וליצור מתח מצד אחד ולצחוקים מצד שני. מרצה רהוט, בעל דיבור שוטף בגובה העיניים ומכבד את קהל שומעיו. ממליצה בכל פה ובחום לכל מי שרוצים להנות במלוא מובן המילה.

שרה

חוג בית בקריות

***

היי, היום נהנו מההרצאה מאוד!!! מאוד!!! מאוד!!! :)

אורית

הלשכה המרכזית לסטטיסיקה

***

שלום איציק. אני רוצה להודות לך על ערב מדהים. הנושא שעליו דיברת ונתת לנו הצצה לעולם שלא היכרנו. יכולת ההרצאה שלך שבה העברת את הנושא ושטף הדיבור הרהוט והברור כמו גם חוט שמחבר בין כל הנושאים, כל הביאו לערב מעניין ומרתק. אנחנו ממליצים בכל לב עליך, בעיקר בגלל היכולת שלך להבין את קהל המאזינים ולדבר אליהם בגובה עיניים. שוב תודה. היה מאוד נעים להכיר אדם כמוך שבזכותך ובזכות חבריך אנחנו יכולים לישון בשקט.

רותי

חוג בית בחיפה

***

שלום איציק.

אני מבקש להודות לך בשמי ובשם חברי מועדון גמלאי אל על בראשון לציון על ערב מרתק ביותר שהענקת לנו אתמול בערב בסיפוריך המרתקים.

מעולם לא הצליח מרצה לגרום לחברים לבקש ממנו להישאר ולהמשיך בהרצאה מעל לשעה וחצי...יישר כוח.

בהחלט נזמין אותך שוב להגיע אלינו למועדון. תודה לך. צביקה

***

טובה שלום.

לעונג היה לי ליטול חלק בהרצאה של איציק עזרא לגמלאי אגד הרצליה.

שהתקיימה היום יום שישי 01/02/2019 במועדון הגמלאים

ההרצאה על תכניו ומרכיביו השונים,

מהווה ללא ספק דוגמה ומופת ליכולת של אדם אשר ריתק במשך שעה + את הגמלאים בצורה שמעוררת הערכה וכבוד.

איציק ראוי למלוא דברי השבח.

אשמח אם תעבירי את תודתנו לאיציק עזרא

וכמובן גם לך מגיע תודות לאירוע האיכותי ומהנה.

בברכה

שמעון

***

איציק ערב טוב,
אנו רוצים להודות לך על ההרצאה המרתקת.
מזמן לא נהננו מהרצאה כזו!
כל הכבוד וישר כח.
חדוה וכל החוג.

***

הקבוצה נהנתה מאוד מהרצאתך.
אתה מרצה בחסד ואיש מקסים.
תבין,אני באה מתחום החינוך...
ושוב תודה
טובה ושמעון

***
הגענו לשמוע אותך שעה, אולי שעה ורבע, אבל ישבנו שעתיים וחציים מרותקים. לא נתנו לך לסיים ורצינו עוד ועוד לשמוע על העולם המרתק הזה. אתה מרצה בחסד עליון, רהוט, מרתק, משתמש מצוין בשפת הגוף ומעורר ענין בכל שניה אצל כל מי ששומע אותך.

שולי, גימלאי מרכז היום, חולון.

***

כבר 8 שנים מדי שבוע אני שומעת הרצאה במועדון, אבל עדיין לא נהניתי ורותקתי כמו בהרצאה שלך. הדבר הראשון שעשיתי אחרי שסיימת את דבריך היה לפנות לרכזת התרבות שלנו ודרוש (לדרוש, לא לבקש!) שתבוא אלינו שוב ושוב. אני מחכה לפעם הבאה.

שוש, מועדון קנ"ף, תל אביב.

***

שמעתי על ההרצאות מחברות, שלך וחיפשתי את המקום הקרוב והמועד הקרוב לבוא ולשמוע. נכחתי היום בהרצאה שלך בקתדרה למבוגרים מג"ל בראשון לציון, והאמת? היה הרבה יותר טוב, מרתק מעניין ומדהים מכל המחמאות ששמעתי עליך. כל המחמאות דנתנו לך נכונות, ויותר מזה. אתה יודע להעביר את החומר בצורה מרתקת, משלב מצוין בין החומר התאורטי על הטרור לבין פרשיות עבר מדהימות ומעשיר את השומעים. 

כנרת, ראשון לציון

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input