בוחרת נגד הזרם - סיפור חיים בו המציאות עולה כל דמיון..

שרונה שינא

 

 

במופע אישי מרגש וסוחף מציגה שרונה שינא, מרצה ומדריכה להצלחה חברתית, את הסיבות האמתיות שגרמו לה להתחיל לדבר אחרי 30 שנות גמגום כבד, והניסיון של הקרובים לה ביותר להסתיר אותה.

עוד במהלך המופע משתפת שרונה ברצף אירועים מטלטלים שהובילו אותה להנהיג גישה ייחודית לחיים איכותיים ולהגשמה, המשלבים בין אמונה לצד עשיית "הבלתי אפשרי", בהתמודדות המפתיעה עם הורים וסביבה שהתביישו בה, נידוי חברתי רב שנים ללא סיוע מהבית ומהצוות החינוכי, אירוע טראומתי של הטרדה מינית ומחלת דם אשר מלווה אותה מגיל צעיר.

לתכני המופע נחשפו למעלה מ-1000 איש מכל רחבי הארץ והוא משלב כלים להעצמת הסביבה (הורים, ילדים, מרחב חברתי), גישה הומוריסטית ויכולת לנצח ללא תלות באתגרי החיים.

 

קהלי יעד:
הורים, צוותי חינוך וטיפול, תלמידים, גמלאים, יוזמי מפגשים חברתיים,
חוגי בית, ארגונים וחברות.

המלצות 

***

טובה יקרה.

ההרצאה של שרונה, ...אין מילים, זו הרצאת חובה לכל אדם, איש,אישה, ילד וילדה, ממש אישה גיבורה, אופטימית חמה, מקסימה, מצחיקה. הכל.
לא היה רגע דל בהרצאה שלא בכינו או צחקנו, או חייכנו, ובסוף אף רקדנו, ממש לצלילי מוזיקה שהיא, שרונה בעצמה שמה לנו.
היה לנו נפלא. אשמח בכל הזדמנות להמליץ עליה בכל זמן, בכל מקום, בפה מלא הערכה לאישה נפלאה זו.
לילי (חוג בית-ויצו גבעתיים)

***

"היום במפגש נשים, שמענו את סיפור חייה הבלתי רגיל של שרונה שינא שכל מכשול בחייה, גרם לה לצמוח ממנו יותר ויותר. סיפור שמלמד שרק בזכות הבחירות האישיות שלה והליכתה נגד הזרם, גרם לה להצליח ולתת מודל להעצמה נשית לנשות מתנ"ס אחדות, שהתרגשו ואף עין לא נותרה יבשה, אך למרות זאת יצאו מחוזקות ונרגשות."
גילה חממי, מנהלת מתנ"ס אחדות פתח תקווה 

*** 

"שרונה שינא הרצתה בפני עובדי מחלקת משאבי אנוש בלאומי. היא ידעה בדרכה המיוחדת להעביר מסר חשוב ביותר אודות התמודדות עם מצבים שלעיתים נראים בלתי אפשריים, ולהפוך לימון ללימונדה. שרונה לא הותירה במהלך ההרצאה עין אחת יבשה, אך הותירה גם הותירה את כולם בסיום ההרצאה עם חיוך מאוזן לאוזן, עד כדי כך שאף אחד לא מיהר לקום מהכסא. חובה להזמין את שרונה על מנת לקבל טיפים לחיים נכונים.
זויה גאון, מחלקת משאבי אנוש בנק לאומי

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input