טובה 052-7474121  דפנה 054-3979999

כוחה של אמת - סיפור מעורר השראה - הרצאת הדגל

ניר סומך

 

"שאל את נפשך, האם צודק אתה. אם הנך בטוח בלבך פנימה-אזי, אל תשאל לסיכויי הניצחון; אל תשים לב לאלה העומדים נגדך. לך! קדימה! אל תוותר! רק קדימה! הניצחון יהיה עמך. והיה אם תיפול בדרך - דע כי שקר הוא שנפלת; קום תקום. בין כה וכה תהיה המנצח. אתה שלא נרתעת, שבצדק האמנת ולמענו נתת את כל אשר לך". (מנחם בגין, פקודת יום, 1947)

 

באמצע החיים, בשיא הקריירה כקצין משטרה, רגע לפני קידום לדרגת סגן ניצב, ניר מואשם ברצח- העבירה החמורה ביותר בחוק העונשין. לאחר שנים של משפט במחוזי,הוא מורשע בהריגה ונשלח ל-14 שנות מאסר בכלא.

באור המאבק המשפטי, הוא מגלה את כוחה של האמת, כוח עצום המוזן בנחישות ואמונה. לאחר 3 שנות מאסר,בית המשפט העליון, בתקדים משפטי, מחליט לזכותו פה אחד ומורה על שחרורו המידי.
בהרצאה מעוררת השראה, ניר משתף את הקהל בכוחה של האמת. זה סיפור של כל אחד מאתנו, על מנהיגות אישית, יוזמה ולקיחת אחריות מלאה במאבק על האמת והצדק!
מקריירה שנגדעה באבחה אחת, דרך התמודדות עם האשמה כל כך חמורה, ניהול משפט מורכב ושנים של מאסר כאחרון העבריינים. ניר מדבר על מקור תעצומות הנפש, התמודדות עם הבלתי אפשרי ועל התובנות שדורשות ממנו להעביר הלאה את כוחה של האמת.

בין הנושאים שניר מעביר בהרצאה:

  • החיים בצל מהפך - מקצין משטרה מוערך- לאסיר מנודה.
  • אמונה בצדקת הדרך- דבקות במטרה, אורך רוח ומיצוי הפוטנציאל והכוח שטמון בכל אחד מאיתנו.
  • חוויות מהמאסר כאחרון העבריינים - להחליף מדים לכתום -התמודדות בצל אות קין.
  • ניצחון הצדק- זיכוי מהדהד וחסר תקדים.

 

הצטרפו למסעו של ניר ודרכו תגלו את כוחה של אמת.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input

© 2015 | כל הזכויות שמורות לתרבוטובה