טובה 052-7474121  דפנה 054-3979999

בחרתי בטוב - הרצאת השראה ומוטיבציה

אפרת דודיאן

 

איך מגייסים אנרגיה גבוהה וחיובית כדי לנצח הכל?
איך בוחרים בטוב בכל מחיר?
סיפור אישי מרתק עם מסר מעצים - על פריצת גבולות פיזיים ומנטליים, ניפוץ תקרת הזכוכית, נצחון עוצמת הרוח האנושית על החומר כנגד כל הסיכויים ועל כך שאנרגיה חזקה תמיד מנצחת!

שמי אפרת דודיאן ובשנה האחרונה הסיפור שלנו צובר תאוצה בארץ ובעולם! (כתבה בערוץ RTL הגרמני, כתבה ביומן שישי של ערוץ 1, כתבה ב-YNET, במגזין לאישה, תוכנית ברדיו מהות החיים ועוד. )

המסר החזק בסיפור מצליח לגעת באלפי אנשים ולשנות להם את דרך החשיבה ואת התוצאות שהם משיגים בחיים.

ההרצאה "בחרתי בטוב" מבוססת על הסיפור שלנו. הבן שלנו בן ה 15 השתתק בפתאומיות בנסיבות נדירות והרופאים פסקו שהוא עתיד להישאר על כיסא הגלגלים כל חייו. בתהליך שיקום עוצמתי הוא חוזר ללכת, ומוגדר כנס רפואי!

ההרצאה משלבת 10 מפתחות (כלים פרקטיים ליישום מבחינה אישית ועסקית, מתחום האימון האישי, הפסיכולוגיה החיובית וה- NLP) לחיזוק שריר החיוביות והגברת המוטיבציה
כדי לשדרג את איכות החיים, למנף פעולות עוצמתיות לביצועי שיא ולשאוף לתוצאות יוצאות דופן. 

המלצות

"ההרצאה ריתקה את הקהל, משלבת קטעי וידאו מרגשים ובחלקם אף הומוריסטיים ורגעים מיוחדים המתארים הצלחות מרגשות של רז. כמו כן, אפרת מסכמת את ההרצאה בתובנות ובמסקנות על התמודדות בחיים עם מצבי משבר וכיצד לבחור דווקא בטוב ובחשיבה אופטימית.
הרצאתה של אפרת דוידיאן הדהדה פה ימים רבים אחרי שהסתיימה.."
אורן קמינצקי - הרצאה בבן גוריון פ"ת מול 250 איש


"היכולת שלך להעביר את המסר בצורה כ"כ מעניינת, מרתקת, מקצועית, מתובלת בהומור לחידוד המסרים, הצליחה להפנט את קהל המאזינים..
יצאנו נפעמים מההרצאה.. אני ממליצה בחום לכל אחד ואחת לזכות לשמוע את הרצאתך המיוחדת והמחזקת"-
רכזת תרבות אורט דקל וילנאי

 

"הצלחת לרגש את הדיירים, להעניק להם הנאה מרובה, השראה לבחור בטוב, להיות אופטימיים.. לראות את האור בקצה המנהרה, זכית מהם למחמאות ותשואות"

הרצאה בבית גיל הזהב ת"א

 

"מודה במהלך חיי חווייתי מספר אירועים חלקם משמחים וחלקם גם קשים, נכחתי במספר הרצאות על בחירה נכונה בחיים, על אמונה, על מטרות כמו "ובחרת בחיים". אך מעולם לא יצא לי להיות נוכח בהרצאה מרתקת מדהימה סוחפת ונוגעת בלבבות של כל הנוכחים. הרצאה זו גרמה לי אישית לעצור לרגע ולהביט על החיים ברמת הסתכלות אחרת, חבריי לקורס נשארו ללא מילים בסיום ההרצאה. סיפורו המרתק של בנך ונושא הרצאתך "בחרתי בטוב" גרם לי אישית הכן להאמין ולבחור בטוב".
ניר בן עמרם, קצין פיקוח תשלומים, שב"ס

 

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input

© 2015 | כל הזכויות שמורות לתרבוטובה