האופן בו מתייחס אדם לעצמו, הוא הגורם האחד, החשוב ביותר, לריפוי וטיפוח בריאות

ג'ון ג'ייקובס

 

אני עושה את כל הדברים הנכונים –למה אני חולה?

כשאנשים אומרים שהם "עושים את כל הדברים הנכונים", הם בדרך כלל מתכוונים לתזונה בריאה ופעילות גופנית. אפשר להבין את התסכול של אלה, שלמרות שמקפידים לאכול נבטים וזרעים ולהתעמל בצורה סדירה, מתפתחים מחלות כולל מחלות קשות.

בהרצאה נכיר את העולם הרגשי, האו הוא החוליה החסרה לטיפוח ושמירה על בריאות לאורך זמן, נדבר על 4 קשיים שגורמים לאנשים לא לטפל ברגשות שלהם ואיך להתגבר עליהם ונלמד 4 כלים פרקטיים יעילים לטיפוח בריאות גופנית באמצעות ניהול נכון של העולם הרגשי

מה יהרוג אותך קודם - חיידק רע או רגש שלילי?

מערכת היחסים בין הנפש לגוף הדוקה הרבה יותר ממה שנדמה לנו. בהרצאה מרתקת ומבוססת מדע, המשלבת ניסיון קליני עשיר, יוצגו הקשרים הביולוגיים בין הפסיכולוגיה והפיזיולוגיה שלנו וכיצד הם משפיעים על ההתפתחות כאב וחולי.

בהרצאה נלמד למה כדאי ומה צריך לעשות כדי לשחרר את השפעתו השלילית של מטען רגשי המזיק לבריאות, במטרה לסייע להחלמה גופנית, גם כשמדובר במחלות כרוניות ומחלות קשות.

אל תאמין לכל דבר שאתה אומר לעצמך - הסיפור הפנימי והשפעתו על החלמה

לכולנו סיפורים פנימיים על האיכויות והיכולות שלנו, במה אנחנו טובים ובמה אנחנו כושלים, שאוהבים אותנו או מתנכלים לנו, שהחיים קשים, מרתקים, מאכזבים או מפתיעים. למרות שבדרך כלל הבסיס העובדתי בסיפורים הפנימיים דל, קטעי הפרשנות האלה מצטרפים לסיפור שהופך להיות הזהות שלנו, והבסיס לכל התוצאות שלנו בחיים – כולל מצבנו הגופני. בין אם הסיפור הפנימי שלכם הוא "יהיה בסדר, אני אצליח", "אין לי ספק שאעבור את המשבר הזה" או "אני לא שווה", "אני לא ראויה לאהבה" או "אין לי סיכוי לקבל את המשרה", בשני המצבים הסיפור הפנימי הוא מרכיב משמעותי בהתפתחות חולי וכאב.

בהרצאה נלמד איך מזהים ואיך משנים את הסיפור הפנימי הקיים במטרה לסייע לתהליכי החלמה גופניים

למה אנשים לא נרפאים?

למרות סכומי העתק המושקעים במחקר ופתוח רפואי, שכיחות התחלואה רק עולה. בהרצאה מרתקת נגלה מהם המנגנונים הסמויים הגורמים לריבוי תחלואה ואיך אפשר להפוך את המגמה, באמצעות מודל ריפוי הפועל באמצעות ריפוי עולמו הפנימי של האדם.

בריאות מגדרית - מה בין נורמות ומודלים תרבותיים לתחלואת נשים

הרצאה פרובוקטיבית, חדשנית ומעוררת מחשבה המציגה קשר בין תהליכים חברתיים ותרבותיים לעלייה בתחלואת נשים. ההרצאה מסבירה איך פתרון קונפליקטים רגשיים ומגדריים מובהקים עשוי לתרום לצמצום התחלואה של נשים.

בהרצאה תלמדי איך התפיסה העצמית שלך, הדרך בה את חווה את עצמך כאישה בחברה וקונפלקטים בין משפחה לקריירה עלולים להשפיע על הבריאות שלך ומה את יכולה לעשות כדי לייצר בריאות גופנית ורגשית.                                          

ג'ון ג'יקובס

מומחית לטיפול רגשי, אורחות חיים בריאים במקום העבודה. מורה מן החוץ בפקולטה למדעי הבריאות, בי"ס למקצועות הבריאות הקהילתיים באונברסיטת בן גוריון בנגב. בשנות עבודתה כהנה במגוון תפקידי הוראה וניהול במכללות לרפואה משלימה בתחום גוף-נפש. בעלת מעל 30 שנות ניסיון בעבודה קלינית, הוראה במוסדות אקדמיים ומכללות רפואה משלימה, הנחיית תכניות הכשרת מטפלים בתחום הרגשי-גופני, בנייה והנחיית סדנאות העצמה חווייתיות למגוון קבוצות עניין וכן פתוח יישומים ייחודיים לגישות גוף-נפש בתחום ה wellness במקום העבודה.
מחברת הספרים "מסרים מהנשמה" ו” 10 שאלות קריטיות שהרופא שלך (כנראה) לא ישאל אותך- מסע לגילוי עצמי", "מעבר לספק- כוחו המרפא של ביטחון עצמי" ו "מוציאים את הלב מהצלחת- איך להיגמל מאכילה רגשית

ב 21 יום". יוזמת ומפיקה סדרת כנסים אינטרנטיים בינלאומיים בנושא טיפולים לא רעילים בסרטן. לשעבר, מגישת תכנית רדיו משלה בקול אמריקה בנושא ריפוי הוליסטי.
ג'ון היא מרצה מבוקשת בשל היכולת לשלב מדע ורוח בהגשה רב גוונית מרתקת, בגובה עיניים ומותאם לקהלים שונים. הרצאותיה עוסקות בנושאים מעוררי מחשבה והשראה, הנוגעים בחיים של כולנו. היא מפתיעה ומאתגרת את גבולות הדימיון- תמיד תלמדו על עצמכם משהו חדש !

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input