טובה 052-7474121  דפנה 054-3979999

האופן בו מתייחס אדם לעצמו, הוא הגורם האחד, החשוב ביותר, לריפוי וטיפוח בריאות

ג'ון ג'ייקובס

 

אני עושה את כל הדברים הנכונים –למה אני חולה?

למרות שמערכת היחסים בין הגוף לנפש הדוקה וישירה, כשמדובר באורח חיים בריא, לרוב, המיקוד הוא בתזונה ופעילות גופנית.

בהרצאה מרתקת ומבוססת מדע המשלבת ניסיון קליני עשיר, יוצגו הקשרים הביולוגיים בין הפסיכולוגיה והפיזיולוגיה שלנו וכיצד מתוך קשרים אלה התגבש מודל ריפוי הפועל ביעילות מרשימה מהרגש אל הגוף. בהרצאה נלמד למה תזונה בריאה ופעילות גופנית לא מספיקים כדי ליצור בריאות, ואיך לרתום את העולם הרגשי לתועלתנו, כאמצעי משמעותי לסיוע בהחלמה ממחלות קיימות וכאמצעי לטיפוח ושמירה על בריאות לאורך זמן.

מה יהרוג אותך קודם - חיידק רע או רגש שלילי?

מערכת היחסים בין הנפש לגוף הדוקה הרבה יותר ממה שנדמה לנו. בהרצאה מרתקת ומבוססת מדע, המשלבת ניסיון קליני עשיר, יוצגו הקשרים הביולוגיים בין הפסיכולוגיה והפיזיולוגיה שלנו וכיצד הם משפיעים על ההתפתחות כאב וחולי.

בהרצאה נלמד למה כדאי ומה צריך לעשות כדי לשחרר את השפעתו השלילית של מטען רגשי המזיק לבריאות, במטרה לסייע להחלמה גופנית, גם כשמדובר במחלות כרוניות ומחלות קשות.

אל תאמין לכל דבר שאתה אומר לעצמך - הסיפור הפנימי והשפעתו על החלמה

לכולנו סיפורים פנימיים על האיכויות והיכולות שלנו, במה אנחנו טובים ובמה אנחנו כושלים, שאוהבים אותנו או מתנכלים לנו, שהחיים קשים, מרתקים, מאכזבים או מפתיעים. למרות שבדרך כלל הבסיס העובדתי בסיפורים הפנימיים דל, קטעי הפרשנות האלה מצטרפים לסיפור שהופך להיות הזהות שלנו, והבסיס לכל התוצאות שלנו בחיים – כולל מצבנו הגופני. בין אם הסיפור הפנימי שלכם הוא "יהיה בסדר, אני אצליח", "אין לי ספק שאעבור את המשבר הזה" או "אני לא שווה", "אני לא ראויה לאהבה" או "אין לי סיכוי לקבל את המשרה", בשני המצבים הסיפור הפנימי הוא מרכיב משמעותי בהתפתחות חולי וכאב.

בהרצאה נלמד איך מזהים ואיך משנים את הסיפור הפנימי הקיים במטרה לסייע לתהליכי החלמה גופניים

למה אנשים לא נרפאים?

למרות סכומי העתק המושקעים במחקר ופתוח רפואי, שכיחות התחלואה רק עולה. בהרצאה מרתקת נגלה מהם המנגנונים הסמויים הגורמים לריבוי תחלואה ואיך אפשר להפוך את המגמה, באמצעות מודל ריפוי הפועל באמצעות ריפוי עולמו הפנימי של האדם.

בריאות מגדרית - מה בין נורמות ומודלים תרבותיים לתחלואת נשים

הרצאה פרובוקטיבית, חדשנית ומעוררת מחשבה המציגה קשר בין תהליכים חברתיים ותרבותיים לעלייה בתחלואת נשים. ההרצאה מסבירה איך פתרון קונפליקטים רגשיים ומגדריים מובהקים עשוי לתרום לצמצום התחלואה של נשים.

בהרצאה תלמדי איך התפיסה העצמית שלך, הדרך בה את חווה את עצמך כאישה בחברה וקונפלקטים בין משפחה לקריירה עלולים להשפיע על הבריאות שלך ומה את יכולה לעשות כדי לייצר בריאות גופנית ורגשית.                                           

ג'ון ג'יקובס

מטפלת בהומאופתיה ופרחי באך עם התמחות בקשר בין קונפליקטים רגשיים והתפתחות מחלות כרוניות וקשות ו 35 שנות ניסיון קליני. מורה מן החוץ בבי"ס רקנאטי למקצועות הבריאות הקהילתיים באוניברסיטת בן גוריון בנגב, לשעבר מרכזת מגמת גוף-נפש במכללת אדר לרפואה משלימה ב"ש, מחברת 4 ספרים, מפיקה שני כנסים אינטרנטיים בינלאומיים בנושא טיפולים לא רעילים בסרטן.

המלצות

ג'ון  ג׳יקובס העבירה אצלנו הרצאה ששמה: "אני עושה את כל הדברים "הנכונים"- למה אני חולה?"  ג'ון שאבה את המאזינים וריתקה אותם עד לדקה האחרונה בנושא חשוב, מרתק ומחכים. גם הצוות ושאר המאזינים נהנו ממנה ואני ממש שמחה שזכינו להכיר את האישה המיוחדת הזו.  

אסתר מפרוייקט בניחותא
פרוייקט שהוקם בהתנדבות בזמן סגרי הקורונה לגיל השלישי

ולאוכלוסייה כבדת ראייה המעביר הרצאות בנושאים שונים בזום 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input

© 2015 | כל הזכויות שמורות לתרבוטובה