סמארטפון מסירים את הערפל - על הטלפונים החכמים

משה פויסטרו

 

הרצאה זו פותחה בעקבות הקושי שחויים אנשים רבים, בעיקר מבוגרים-  להבין, לתפעל ולהנות מהיתרונות הרבים שמציעה טכנולוגיה זו.

ההרצאה פותחת צוהר אל עולם הטלפונים החכמים על מגוון היישומים העצום שהוא מציע. אט אט נחשף הקהל, בדרך הומוריסטית, אינטראקטיבית וללא שימוש באף מושג טכנולוגי, ליתרונות הרבים וקלות השימוש במכשירים אילו.

 

 

 

  

משה פויסטרו 

משה פויסטרו, מאמן אישי במקצועו. בעל תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים. בקריירה הקודמת שלו, בת 20 השנים, עסק בניהול פרויקטים וניהול לקוחות בתחום תוכנה בהיי-טק. התגורר ועבד בקליפורניה כ-12 שנים וחזר לארץ בשנת 2007.

טיולים בעולם, גילוי מקומות ותרבויות, טבע פראי וסקרנות אין סופית למקומות אקזוטיים תמיד היו חלק מרכזי בחייו. לאורך השנים טייל וגילה עולמות אחרים, נופים שנראים כמו מעולם אחר, מנהגים, אוכל ובעיקר אנשים. אנשים עם אמונות שונות, חיים אחרים ותרבות אחרת.

את חוויותיו הוא חולק עם אחרים באמצעות סידרת הרצאות על יעדים אקזוטיים בעולם. בסדרת ההרצאות ניתן למצוא יעדים כמו סרי לנקה, האיים המלדיביים, וייטנאם, הפיליפינים, דרום אפריקה, קוסטה ריקה, יוון ועוד.

כל ההרצאות מבוססות על חוויות טיול אישיות וכוללות תצלומים מרהיבים שצולמו על ידי משה במהלך הטיול. ההרצאות כוללות גם סקירה היסטורית, עובדות מעניינות, גיאוגרפיה ומבחר סיפורים מרתקים על התרבות המקומית.

סדרת הרצאות נוספת, סדרת הטכנולוגיה, כוללת הרצאות בנושאים טכנולוגים ב"גובה העיניים". הסידרה כוללת בין השאר הרצאה בנושא "הסרת הערפל ממושג הסמארטפון". הרצאה זו פותחה מההבנה על הקושי שאנשים רבים, בעיקר מבוגרים, חווים בניסיון להבין, לתפעל ולהנות מהיתרונות הרבים שמציעה טכנולוגיה זו.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input