שיווק עצמי - הדרך להגשמת החלום

מירב עוז

 

שיווק עצמי

המהלך השיווקי להשקת הספר

"תנועה אחת לא נכונה"

והדרך להגשמת החלום

 

אם אתם רוצים ללמוד איך לקדם או לשווק את עצמכם/ המוצר שלכם/ השירותים שאתם נותנים -  הסיפור של מירב עוז כיצד השיקה את ספר הביכורים שלה במהלך שיווקי חדשני, יכול לתת לכם כלים והשראה איך לעשות את זה בעצמכם.

אחרי 11 שנים בענף הפרסום, כמנהלת קבוצת לקוחות במשרדי הפרסום הגדולים בענף, במהלכם היתה שותפה למהלכים שיווקיים גדולים ואף ניהלה גם את קמפיין הבחירות האחרון של ציפי לבני לראשות הממשלה, מירב עוז הוציאה את הרומן הראשון שלה "תנועה אחת לא נכונה". רומן אשר עסק באחורי הקלעים של עולם הפרסום מלא היצרים.

עם השקת הספר, עשתה מירב עוז בעצמה, במינימום השקעה ומקסימום יצירתיות - מהלך 360 ייחודי להשקת הספר שלה. המהלך השיווקי נשא תוצאות, קיבל סיקור תקשורתי בעיתונות ובטלוויזיה, הספר הצליח ומירב החלה להרצות על הספר ברחבי הארץ ובחו"ל.

בעולם הניו מדיה החדש שלנו, הרצאה זו מהווה מדריך לשיווק עצמי המשתמש בכל הכלים העומדים לרשותנו.

מעבר לפאן השיווקי, מירב משתפת את הקהל בדרך להגשמת החלום- תהליך הכתיבה והוצאת הספר ואלמנטים המבטאים מימוש עצמי ומקסום הפוטנציאל שלנו.

סיפור אישי של הגשמת חלום, השראה ועוצמה.

 

מהתגובות להרצאה:

"אני מודה ששטפת אותנו  במטען העצום שיש לך. העברת את המפגש בצורה יוצאת דופן, מעניינת ומהנה וככזו אין לי ספק שהשארת בנו בקרב כל המשתתפים רצון , אולי כוונה לנסות זאת בעצמנו (יוסי דורון, אמדוקס ישראל)

"מירב, בשפה קולחת ובחן, סיפרת לנו את סיפורך האישי ועוררת את סקרנותנו מדקה לדקה לגבי הבאות. הוכחת שהכל בר ביצוע כאשר ישנו דחף פנימי עמוק, מטרה וכוח רצון, ובכנותך הוספת מימד אנושי לעניין כשסיפרת על האתגרים הנוספים והבלתי פתורים שעמם את מתמודדת. אני מתקדמת עם קריאת ספרך ונהנית מכל רגע! " (ד"ר גלית רנד, סן פרנסיסקו)

 

“… I really want to thank you for inviting me to meet Meirav the other night!
Not only was she empowering, and inspirational, but I really admire the fact that she is so selfless because she is happy to share all of her experiences, resources and "tips". I'm looking forward to reading the book once it's published in English!” (N.S Beverly Hills)

“..Listening to Meirav tell her personal story of how she followed her dream of publishing her first novel, "One Wrong Move" and personally, through her own marketing campaign, made it a terrific success is nothing short of inspiring. Her marketing strategy, done on literally no "real" money, but when added to that incredibly overlooked intangible source- creative and networking generated funding- is pure genius” (Y.S Los Angeles) 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input