מונולוגים מהגוף – סדנת משחק ואימפרוביזציה

סיגלית מחבר

 

אימפרוביזציה היא כלי נהדר המאפשר לנו להשתחרר ולקבל נקודות מבט מגוונות על עצמנו ועל הסביבה. כולנו יודעים שהומור יוצר פרופורציות לחוויות שאנו עוברים בשגרת היום יום. 

אתם מוזמנים לחוויה מהנה שוברת שגרה ומפיגת מתחים, בה כל אחד יכול לגלות את השחקן שבו, לבטא עצמו על הבמה ולאפשר לרוח השטות לצאת החוצה. 

הסדנא קלילה וחוויתית וכוללת טכניקות של תאטרון פלייבק, ותרגילי אימפרוביזציה מתוך "של מי השורה הזו", המאפשרים למשתתפים להפתיע את עצמם ואת הסביבה ולקבל נקודות מבט חדשות, לפתח דמיון, יצירתיות ותעוזה. אז קחו נשימה עמוק.. כי זהו מפגש שכולו הנאה וצחוק...

 

אין צורך בכשרון משחק. משך הסדנא כשעה וחצי.

 

ניהול והנחייה אמנותית :

 

סיגלית מחבר

 שחקנית ומנחת תאטרון כ-13 שנה. יועצת ארגונית ומאמנת שחקנים.

מייסדת ומנהלת אומנותית של חברת IMPRO – הפעלות אימפרוביזציה ותאטרון לארגונים וארועים למטרות גיבוש והעשרה.

 

שיתופים אישיים משתתפי סדנאות :

סדנת התיאטרון "בימת העסקים" - עבור צוות רכש - תרכובות ברום בע"מ

"סיגלית, החוויה היתה מענגת, מלמדת ומשחררת. כולה עטופה בצחוק גדול. היה לי כייף גדול ושחרור אחרי יום מעייף. כל הכבוד, דני." / "סיגלית, נהנתי מאד. היה חדש, מרענן ומפרה. אין ספק שעברתי חוויה שלא הכרתי. נשאר לי טעם של עוד... עליזה וורמסר." /   "לצחוק זה בריא, נתת לנו הרבה בריאות היום. מאיר צרפתי, מנהל הצוות."

 

סדנת תיאטרון עבור כ-30 מנהלות בתי ספר, המלצתה של עירית ויטל, מנהלת בי"ס נעמי שמר "בשם צוות המנהלות באזור הפיקוח של המפקחת אביבה מירון אני מבקשת להודות לך על ערב מהנה שחווינו באמצעותך. הצלחת להפעיל אותנו במשחקים מקוריים ומעניינים ובסימולציות מחיי בית הספר - שיתפנו פעולה, צחקנו ונהנינו. מאחלת לך המשך הצלחה! תודה ובברכה, עירית ויטל, מנהלת בי"ס נעמי שמר"

 

סדנת תיאטרון בנושא שינוי ארגוני - המלצתה של רונית כוכבי, מנהלת מח.הדרכה עמותת YRF

"אני רוצה להודות לך על ההפעלה המיוחדת עם מנהלי הפרויקטים. הצלחת לאפשר להם להיות פתוחים ולשתף, לחשוב ולהתעמק. אינני זוכרת סוג כזה של מפגש מאז היותי עובדת בעמותה. זו הפעם הראשונה שמנהלי פרויקטים זכו לחוויה מהסוג הזה. אני מאוד מקווה שיהיה לזה המשך. בברכה, רונית כוכבי".

 

סדנת תאטרון בנושא מנהיגות ועבודת צוות חברת M3 

המלצתו של נבות מנור מנהל מחלקת לוגיסטיקה  

"סיגלית, תודה על הסדנא הפורייה שהעברת לנו. אופן העברת הסדנא תרם רבות לאווירה הנינוחה אשר יצרה פתיחות וכנות של המשתתפים. המשתתפים לא רק הפנימו את החומר והכלים הנלמדים אלה חיזקו את הקשר ביניהם, דבר התורם לשיפור בעבודת הצוות ולהכרה כי מינוף החזקות של כל חבר בצוות תורמת לתוצאה סופית טובה יותר. בברכה, נבות מנור." 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input