לדבר עם האחר - סדנת טיפוסי תקשורת

מייקל בן דוד

 

אנשים מתחלקים לארבעה טיפוסים שמסומלים באמצעות הציפורים: טווס, נשר, יונה וינשוף.

כל אחד מאיתנו הוא אחד מהטיפוסים האלו. לכל טיפוס מאפיינים ייחודיים לו ושפה ייחודית לו והוא מתקשה להבין את "שפת האם" של הטיפוסים האחרים. הבדלים אלו יוצאים מתחים, חוסר הבנה וקצרים בתקשורת בכל היבט בחיינו: בעבודה, בבית ובין חברים.

בסדנה נכיר בצורה חווייתית ואותנטית, מציאותית ומצחיקה עד דמעות את הטיפוסים השונים, נזהה את הטיפוס שלנו ונלמד כיצד לתקשר עם שלושת הטיפוסים האחרים בקלות ובאפקטיביות, תוך יצירת תוצאות טובות יותר עבורנו בכלל היבטי החיים.

משך הסדנה: שעה וחצי עד שעתיים

 

עו"ד מייקל בן-דוד

מאמן בכיר (MCIL) מוסמך לשכת המאמנים בישראל, עורך דין בהשכלתו. יו"ר ועדת ההסמכות וחבר הועד המנהל בלשכת המאמנים וחבר בפדרצית המאמנים הבינלאומית.

נשוי ואב לשני בנים. עתודאי לשעבר, במסגרת שרותו בצבא הקבע כיהן כשופט פלילי וייצג את ישראל באו"ם במספר משאים ומתנים. כמו כן, שימש כיועץ המשפטי של ועדה משותפת לישראל ולרשות הפלסטינית במסגרת הסכמי הביניים.

כיום, מאמן, מנחה מוביל במסגרת תוכניות להכשרת מאמנים, מדריך מאמנים (סופרוויזור), ומנחה סדנאות במסגרת חברת 4Life Coaching, בה הוא משמש מנכ"ל ומאמן ראשי. כמו כן, מרצה למשפט בינלאומי בבית הספר למשפטים של המכללה למנהל.

בעל נסיון של מעל 20 שנה בהנחייה, הופעה בפני קהלים (הגדול בהם לעת עתה היה 2400 איש בהיכל נוקיה) והוראה (במחשבים, משפטים ואימון).

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input