האושר מעבר לפינה - הרצאה מקורית ואופטימית

ירמי עמיר

 

הרצאה מקורית ואופטימית של

העיתונאי והמאמן האישי

ירמי עמיר

על מה שכולנו רוצים ושואפים:

להיות מאושרים

 

"האושר מעבר לפינה" - הרצאה שתנסה להשיב על השאלות הנפוצות ביותר הקשורות באושר: מהו אושר ולמה אנחנו מחפשים אותו? האם ניתן למצוא אושר? למה אנחנו פוחדים להיות מאושרים? אמונות מגבילות בדרך אל האושר. האם רק אנשים לא שפויים יכולים להיות מאושרים כפי שאמר מרק טוויין? למה האושר חשוב לבריאות הפיזית והנפשית? האם ככל שאנו מתבגרים, אנו יותר מאושרים? מהו הקשר בין אושר לבין כסף, הצלחה, אוכל ואהבה? האם יש אושר בקצה המנהרה? 

"האושר מעבר לפינה" - משלבת חוכמה, רגישות והומור, ומשלבת מחקרים שנעשו על האושר ועל המוח האנושי. במהלך ההרצאה ישתף עמיר את הקהל בחוויותיו האישיות הקשורות בחיפוש אחר האושר, יגלה מה הפך אותו לאדם מאושר, וגם יעניק טיפים וכלים שימושיים, שיעזרו לכל אחת ואחד לראות את חצי הכוס המלאה ולצעוד בדרך אל האושר. האם תצאו מאושרים מההרצאה? תלוי בכם. 

סימני דרך בהרצאה: 

מהו אושר, האם הוא נמצא בתוכנו ואיך אפשר לזהות אותו? מהן נקודות ההשקה של האושר בחיי היום-יום? האם השאיפה לאושר גורמת לנו סבל מיותר? מה מעכב את האושר ומה מקרב אותו?

ארבע הסכמות בדרך אל האושר. האם ניתן לאמן את המוח כדי להיות מאושר? מחקרים אחרונים ופורצי דרך על האושר, טיפים וכלים שימושיים.

האושר על-פי אפלטון, אריסטו, סופוקלס, פרויד, מרק טווין, פאולו קואלו, וודי אלן, עמוס עוז, הרמב"ם, חז"ל ועוד. 

משך ההרצאה: כשעה, פלוס זמן לשאלות מהקהל.

על המרצה – ירמי עמיר:

עיתונאי, סופר ומאמן אישי מוסמך.

במשך 20 שנים היה עורך וכתב בכיר ב"ידיעות אחרונות" בנושאי אקטואליה, תרבות, אמנות, פנאי, חינוך, בריאות ואיכות חיים. כתב וערך במוספים "7 ימים", "7 לילות", "24 שעות" ובמוספי חגים. ערך וניהל את מדור התרבות ב"גלובס", שחיבר בין כלכלה ותרבות. עמיר נמנה על מקימי העיתון העצמאי החדש "מגפון", שהוקם לאחרונה על-ידי עיתונאים בכירים מכל כלי התקשורת, ומשמש כעורך התרבות בעיתון.

יצר וכתב את דרמת הטלוויזיה "סקס, שקרים וארוחת ערב" (ביים דני וולמן), שהוקרנה ב"הוט" וב"יס", ועסקה בחייהן של אלמנות מלחמה ישראליות וביחס הצבוע והמורכב של החברה כלפיהן. הדרמה, שהוקרנה גם במשכן הכנסת, עוררה עניין ציבורי ותקשורתי רב וזכתה לביקורות מעולות.

ערך את תוכנית הטלוויזיה המצליחה "מי מפחד מצופית גרנט", שאירחה גיבורי תרבות וחברה לראיונות עומק וזכתה להערכה מקצועית ולרייטינג גבוה.

הגיש ב"קול ישראל" (רשת ב') ו"ברדיו ללא הפסקה" תוכניות רדיו בשידור חי, שעסקו באקטואליה, תרבות, בידור, אמנות ופנאי. ראיין אנשי רוח ופוליטיקאים בתוכנית אישית.

בוגר ביה"ס לאמנויות הבמה, "בית צבי". הופיע, בין היתר, בתיאטרון הקאמרי בהצגות של חנוך לוין, בתיאטרון לילדים ונוער ובפסטיבל עכו. העלה את הצגת היחיד "חור באהבה" ע"פ בקט.

כתב את ספר הילדים "ירמיהו כוס קקאו" ואת רב המכר "השליפות של המדינה" (שניהם בהוצאת "ידיעות אחרונות"). "יש לי בלעדיות" הוא ספרו השלישי.

עמיר הוא מאמן אישי מוסמך, בוגר בית-הספר לאימון "עוצמה למאמנים" וחבר בלשכת המאמנים בישראל.

עמיר מרצה על תקשורת ותרבות ברחבי הארץ בפני קהל מגוון: מבני נוער ועד בני גיל הזהב. עמיר משלב בהרצאותיו את כישוריו כעיתונאי, שחקן ומאמן.

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input