סדנת מודעות - נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קלפים ועוד..

ליאת יוגב

 

סדנה חווייתית ומרתקת.

 

הזדמנות לקחת זמן לעצמנו, להתבונן במי שאנו בחיינו ובמי שאנו רוצים ויכולים להיות. שימוש בידע רחב ומגוון אשר מגיע מתחומים שונים כמו נומרולוגיה תורת כף-היד, אסטרולוגיה, קלפי טארוט ותמציות פרחי באך.
ליאת יוגב, מרצה ויועצת למודעות במשך 24 שנה מעבירה סדנה כייפית להתפתחות אישית.


בסדנה נתוודע לעולמות התוכן הבאים:

נומרולוגיה – השם המלא ותאריך הלידה מראים לנו את עולם הצרכים של האדם , כישוריו ורצונותיו. בסדנה נבין את ההתנהלות שלנו בתחומי חיים שונים , כמו אהבה , קריירה , הגשמה עצמית , נקבל כלים אשר יתנו מענה לשאלות כמו- מי אנחנו? מדוע קורים דברים בחיינו? ומה צופן לנו העתיד?
כף-יד –מתוך כף היד ניתן ללמוד על היכולות והכישורים , החולשות והקשיים שלנו. מבנה כף היד מלמד אותנו עד כמה אנו מממשים או חוסמים את הפוטנציאל האישי שלנו . נרכוש מידע על היכולות האינטימיות שלנו , כמו גם על מידת ההשפעה של הילדות על חיינו הבוגרים.
אסטרולוגיה – באמצעות האסטרולוגיה נוכל להציג תמונה כוללת של אישיותנו, תכונותינו, כישרונותינו כמו גם חיזוי העתיד. בסדנה נכיר את אופי המזלות באהבה, ואיך כל אחד מאיתנו פועל בהתאם לו. בונוס - כל משתתף יזכה לקריאת מפה אישית כולל תחזית אישית עתידית !
גוף נפש והקשר שביניהם - הגוף והנפש נמצאים באינטראקציה יומיומית. גופנו הוא המראה של המתרחש בנפשנו, הוא מספר לנו על לחצים, טראומות, הדחקות שאנו "סוחבים" איתנו במהלך השנים. בסדנה נוכל להבין את הקשרים שבין השניים – כמו גם את מקורן הנפשי של הבעיות הגופניות שלנו .
תמציות פרחי-באך - ד"ר באך גילה את תכונות הפרחים אשר יוצרים הקלה במצבים של חרדה, צער עמוק או כעסים. מחקריו הובילו להבנה שחלק גדול מריפוי המחלה מקורו במצב המנטאלי והרגשי בו אנו נמצאים. באמצעות בחירה אקראית של תמציות, נחוש בסדנה את היבט עדין זה של המודעות ונבין מהי התמצית שתעזור לנו בתקופה זו בחיינו! מועבר בצורה חווייתית במיוחד.
קלפים - שימוש מגוון בקלפי טארוט, אינדיאנים, קלפי תמציות- באך, מעניק לנו תמונה רחבה על חיינו ונהיה מודעים למצבים הרגשיים שלנו. נוכל להבין – מה באנו ללמוד על עצמנו בתקופה זו? מדוע אנחנו "תקועים" ? איזו דמות משפיעה על חיינו כרגע?

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input