סדרת הרצאות על דמויות מיתולוגיות בספרות

יונתן גת

 

מאחורי כל גיבור תרבות מסתתרים סודות. סודות שהפכו אותו מאדם אנונימי לפורץ דרך, שגרמנו לו לקפוץ מעל כל המיכשולים ולהפוך לשם דבר. סודות שהכשירו אותו להגיע אל רגע השיא ולהפוך לסמל לבאים אחריו.
יונתן גת, עיתונאי (ידיעות אחרונות, ynet), איש טלוויזיה ("קשת", "רשת", "כאן") ומגיש את תוכנית הרדיו המוערכת "גיבור תרבות" (שנבחרה ע"י אתר Mako כתוכנית הטובה בישראל) בסדרת הרצאות מרתקת, שחושפת את כל הסודות מאחורי הדמויות המיתולוגיות שהרעידו את עולם התרבות ושינו אותו לנצח. 

פרנץ קפקא

האמן הגדול של הפצע הבלתי מגליד. האיש שחשף בפנינו את הסיבוך הסיבובי של החיים ואת האפשרות לאי פתרון. ויחד עם זאת, היה אדם מלא חיים, איש רעים להתרועע, שבילה את זמנו במסיבות ואפילו בתי בושת. 

אפרים קישון

העולה החדש שחשף בפנינו את המנגנון המשומן של הבירוקרטיה המסרסת ואת הגיחוך שבמליצה הפקידותית הישראלית. מה היא שיטת קישון?

אורלי קסטל בלום 

היא המשחררת הגדולה של הספרות העברית המכופתרת והכניסה לתוכה עולם משלה, שפה משלה, הגיון משלה ועל הדרך לקחה את קוראיה למחוזות הטירוף, כמו שאף סופר ישראלי לא עשה זאת לפניה. הטירוף השתלם לכל הצדדים

אגתה כריסטי 

הסופרת הנמכרת ביותר אחרי אלוהים.
גם 100 שנים אחרי שפרסמה את ספרה הראשון, היא עדיין נחשבת לסופרת הנמכרת ביותר בהיסטוריה, עם אלפי הוצאות מחודשות ומכירות של למעלה מ-2 מיליארד עותקים. כיצד הצליחה אשה אפרורית אחת ליצור את השילוב המושלם בין חידה, אימה ובידור?

 

יונתן גת

מרצה לתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה, עורך ומגיש ב"כאן"11 ובתחנות הרדיו של תאגיד השידור הציבורי

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input