"תעשיית החלומות" - מפגש אישי מרתק עם הזמר והיוצר ראובן ארז

ראובן ארז

 

מפגש אישי מרתק עם הזמר והיוצר ראובן ארז המתאר את המסע שעבר ב"תעשיית החלומות" של המוזיקה הישראלית - הסודות, הפחדים, האכזבות, ההצלחות, הריגושים, הסיפורים האישיים מאחורי הקלעים ולצידם גם התמודדות עם מחלה קשה, ועונה על השאלה ששומע בסוף הופעה, "תגיד למה אתה לא מפורסם"?

 

כל חיי הייתי עבד של חלום, שבוי ב "תעשיית האשליות"

ספור הצלחה שלא מומש, עד שפתאום באמצע החיים

הגעתי ל"הקרנת בכורה"  ולנגד עיני ראיתי את הסוף,

בדמיוני כבר  תכננתי את מופע הפרידה . . .

עכשיו אני חי !!!

ראובן  ארז

זמר ויוצר  בעל  ניסיון במה  עשיר של למעלה מ-40 שנה, החל  את  דרכו המוסיקלית בלהקת הנוער העובד של סניף ת”א, הופיע לראשונה בגיל 16 בתוכנית הרדיו “תשואות ראשונות” וזכה במקום הראשון.  בוגר להקת פיקוד  דרום יחד עם השחקן  נתן דטנר , היה חבר בסדנת תיאטרון שכונת התקווה עם עופרה חזה ז"ל,  ב - 78  יצג את ישראל בארוויזיון [א ב ני ב י] בלהקת א-ב, של יזהר כהן, ב-85   ביצע את  השיר “שורשי”  בפסטיבל  הזמר וזכה איתו להצלחה רבה, ראובן ארז הוציא לאור 5 אלבומים מקוריים ו-3 אלבומי קאברים. השיר “תהפוכות אור חדש “ מתוך האלבום "תהפוכות" הפך ללהיט בקרב רקדני העם בארץ ובכל העולם/ ב- 2016 יצא לאור ספר אוטוביוגרפי שכתב ראובן ארז  ונקרא "הקרנת בכורה".

שדרן ועורך תוכניות ברדיו אינטרנטי. ושנים  רבות  מופיע בכל הארץ ב"מופע מהסרטים"  השירים הגדולים של הקולנוע הישראלי, ובמופע מוסיקלי בידורי שנקרא “דרך השירים” וזוכה  להצלחה רבה. מופע זה חוגג כיום 2000 הצגות.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input