מופע גיטרה של ירון חסון - מסע מוזיקלי חובק עולם

ירון חסון

 

המופע של אמן הגיטרה ירון חסון הוא מסע מוזיקלי חובק עולם.

במופע, ירון חסון ייקח אותנו מתקופת הבארוק עם יצירות של יוהן סבסטיאן באך, ומשם יפליג למוזיקה ספרדית דרום אמריקאית, רומנטית, ועד למוזיקה אתנית מקורית מפרי עטו .
ירון מפגיש את הקהל עם סיפור חייו כאמן גיטרה משנות ילדותו ועד להווה, תוך כדי הדגמה של רזי נגינת הגיטרה והיכולות הפנומנליות שלו כיוצר ואמן מבצע ברמה עולמית.
מופע שהוא חוויה רוחנית מהנה ובלתי נשכחת.

ירון חסון

ירון חסון הוא בוגר הרויאל קולג' המלכותי למוזיקה בלונדון, וזוכה הפרס הראשון בתחרות הארצית לגיטרה. ירון מנגן בפסטיבלים מהגדולים בעולם הגיטרה, ביניהם פסטיבל קורדובה של פאקו פניה בספרד. כמו כן הופיע כנגן גיטרה סולן עם תזמורות סימפוניות רבות בארץ ובעולם, בניהן עם הכנר הווירטואוז שלמה מינץ והתזמורת הפילהרמונית של בוקרשט, תזמורת האופרה, והתזמורת הסימפונית ירושלים ועם מנצחים ישראלים רבים כמנדי רודן ונועם שריף.
ירון זכה לתת קונצרט בבית הנשיא לענק הכינור ז"ל איזק שטרן, וכן לגדול מלחיני הגיטרה במאה העשרים, חווקין רודריגו שכתב את הקונצרטו דארנחואזה המפורסם לגיטרה ותזמורת, אותו ביצע ירון רבות בארץ ובעולם.
אלבומיו זכו לשבחים במגזין הידוע קלאסיקל גיטר מאגזין אשר ציין כי "עולם הגיטרה הפך עשיר יותר עם נגינתו ויצירותיו של ירון חסון". בספטמבר 2010 בוצעה הבכורה של הקונצ'רטו שלו לגיטרה ותזמורת אותו הלחין.
בשנת 2015 זכה בפרס "אקום" על תרומה ליצירה הישראלית בתחום ביצוע והלחנה.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input