הורה גרוב - מופעי העשרה וזמר לראש השנה וחגי תשרי

הורה גרוב

 

לראש השנה

מופע "התחדשות" לשנה החדשה | מלידת הזמר העברי ועד ימינו

במופע משולב הרצאה, נחגוג איתכם את פתיחת השנה החדשה.

ראש השנה העברית סימל מאז ומעולם את ההתחדשות של התקווה הלאומית והאישית שלנו כאן בארץ ישראל, וזה לא השתנה עד היום.

השירים אשר נבצע יחד אתכם, הם בחלקם משנות הלידה של הזמר העברי אותם חידשנו, ואליהם נוסיף שירים מתקופות חדשות יותר של משוררים וכותבים ישראליים מכל הזמנים.

את השירים נלווה במצגת ססגונית, בהומור והקראות על הכותבים, המבצעים, סיפורי השירים, והאירועים בעקבותיהם נכתבו. מילות השירים, כמובן, תוצגנה על המסך להנאת והשתתפות הקהל.

בין השירים שנשיר במופע: שירת הנוער | מנהג חדש | ללכת שבי אחריך | הנה ימים באים | אמן | ברכנו | יום יבוא | הלוואי | שהשמש תעבור עלי | ועוד אהובים ובלתי נשכחים.

ליום הכיפורים

מופע "אבינו מלכנו" – לקראת יום כיפור - מלידת הזמר העברי ועד ימינו

במופע / הרצאה זה נקבל יחד אתכם את יום הכיפורים המתקרב. נושאי היום הקדוש הזה אשר לאורו חיים ומתקיימים חילוניים כדתיים מידי שנה הולידו את השירים הנפלאים אשר אותם נבצע יחד אתכם בעיבודים עכשווים חדשים. אל השירים שהולחנו בשנים עברו לרוב על מילים מן המקורות נוסיף את השירים אשר מלווים היום את אוצר הזמר הפיוטי והחילוני של הדור שלנו. את השירים נלווה במצגת ססגונית בסגנון המיוחד שלנו, בהומור והקראות על הכותבים המבצעים וסיפורי השירים ומשמעות מילותיהם והאירועים שבעקבותיהם נכתבו וכמובן מילות השירים שאותם נציג על המסך. המופע יזרום משירים כמו "אבינו מלכנו" "הללויה בצילצלי שמע" ו"ניגונים" אל "מי האיש" , "ידיד נפש" , "כל העולם כולו" ואל "מי שמאמין" "אנא בכוח" "אל תשליכני" ועוד ועוד.

נקנח יחד בשירים וריקודים חסידיים.


לחג סוכות

מופע "האושפיזין בסוכה" – לחג הסוכות – מלידת הזמר העברי עד ימינו

במופע / הרצאה זה נחגוג אתכם את חג הסוכות . לחג הסוכות רבדים רבים ונושאיו היוו מסד לשירים רבים בזמר העברי. האסיף, הדמויות של האושפיזין, בנין הסוכה ותוצרי הטבע שמלווים את החג הקסום הזה ועוד ועוד נושאים יתגלו במילות השירים שחידשנו בעיבודים עכשוויים מימי העליות , התקומה של המדינה עד ימינו אלה. את השירים נלווה במצגת ססגונית בסגנון המיוחד שלנו, בהומור והקראות על הכותבים המבצעים וסיפורי השירים ומשמעות מילותיהם והאירועים שבעקבותיהם נכתבו וכמובן מילות השירים שאותם נציג על המסך.

המופע יזרום משירים כמו "רוב ברכות" "אורחים לחג" "שלומית בונה סוכה" "אסיף" "צל ומי באר" "אברהם ושרה" "מלאך מסולם יעקב" "כינור דוד" " שבחי ירושלים" ועוד ועוד ...

נקנח יחד בשירים וריקודים בכל הסגנונות.


לשמחת בית השואבה ושמחת תורה

מופע – " וטהר ליבנו" - לשמחת תורה - מלידת הזמר העברי עד ימינו

במופע / הרצאה זה נחגוג אתכם את שמחת תורה. המוטיבים המרכזיים של ימים אלה – המים , השמחה וחגיגת ההקפות הניבו שירים רבים מוכרים בזמר העברי ומושרים בקהלים חילוניים ודתיים כאחד. השירים שנבצע יחד אתכם שייכים לעם ישראל מתמיד אנחנו חידשנו חלק מהם בביצועים עכשוויים והוספנו עוד מהשירים שכל הזמן מלווים אותנו בעת שמחה מהלב. את השירים נלווה במצגת ססגונית בסגנון המיוחד שלנו, בהומור והקראות על הכותבים המבצעים וסיפורי השירים ומשמעות מילותיהם והאירועים שבעקבותיהם נכתבו וכמובן מילות השירים שאותם נציג על המסך.

המופע יזרום משירים כמו -"ושמחת בחגיך" "והבא עלינו" אל "אנחנו מאמינים" " עושה שלום" ועוד ועוד.

נקנח יחד בשירים וריקודים חסידיים. 

הורה גרוב

הורה גרוב הוא הרכב מוזיקלי עם פרויקט תרבותי וחינוכי, שמחדש ומשמר את כל השירים הישנים הקאנוניים של התקופה שהולידה ובנתה את מדינת העם היהודי בארץ ישראל ומנגיש אותם לכל הגילאים בארץ

המופעים מאושרים ומסובסדים על ידי – פמ"י פריפריה, פמ"י ספריות וסל תרבות.

מזלי לוי : שירה , ג'קי אבן חן: הגשה, שירה וגיטרה 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Rze7C5Ppp1U 

מופע/ הרצאה- " מתיישבים ושרים – לידת הזמר העברי 1800 – 1948 

במופע זה נלך אחורה בהיסטוריה משנת 1800, בה היו בפלשתינא 6000 יהודים ועד לשנת 1948 עם 650000 תושבי מדינת ישראל שקמה לתחיה. נספר ונשיר בדרך שלנו - בתמונות בהקראות ובמצגת שירים את השתלשלות התקופות, המשוררים, המלחינים המבצעים והשירים שנולדו בתקופות אלה. נספר איך נולד הזמר העברי ונגמל מחיתוליו. לכל תקופה נשיר עם הקהל כמה מהשירים ובכך נסכם תקופה ענקית של 148 שנים בשעה וחצי של מופע/ הרצאה מלהיב . הנוסטלגיה וההומור שמאחורי תוכן המופע יטבלו בצלילים מחודשים של שירים שנשכחו ועובדו מחדש עבור מופע/הרצאה  זה שכולו נוסטלגיה צרופה. ומשירי המופע -  "במחרשתי" ויא חלילי"  דרך " לא ביום ולא בלילה" אל " הבו לבנים" , מכתב מאמא" " זמר הפלוגות " " האמיני יום יבוא" מחרוזת דאנס הפלמ"ח ועוד 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input