ירושלים - מסע בזמן אל מסעי מלחמה ותקופות הזוהר

טל רשף

 

 

ירושלים פנים רבות לה: העיירה היבוסית שלצד מעין הגיחון, בירת ממלכת דוד ושלמה, העיר המפוארת של המלך הורדוס, המבצר הרומאי איליה קפיטולינה, העיר העזובה בשיממונה לאורך דורות, העיר שהתקדשה למוסלמים ולנוצרים ועיר הבירה של מדינת ישראל שסמליה הם חומות טורקיות, צריח מסגד וקיר משרידי חומה הרודיאנית אחת.

ההרצאה לוקחת אותנו אל מסע בזמן לאורכם של מסעי מלחמה ושל תקופות זוהר, אל עקידת יצחק ואל מאבק הכנסיות במתחם הקבר הקדוש, סיפורי שי עגנון לצד שירי מלחמת ששת הימים, אל המסתורין הקבורים במעמקי ההר ואל מקור המילה "ציון" על מנת להכיר פנים נוספות של העיר שלכאורה כבר ידענו עליה הכל.  

 

טל רשף

איש אקדמיה ואיש הייטק, חוקר בתחום התרבויות וההיסטוריה ומנהל פרוייקטים בשוק העולמי, ביקר ועבד ב-50 מדינות שונות וחי בבלגיה, ארגנטינה, צרפת וישראל. הוא מרצה על העולמות המרתקים של התרבות האנושית, על הפסלים של אי הפסחא ועל אימפריית המאיה, על תרבות סין ותרבות הודו, ועל הדרך בה נעשים היום עסקים בכל מקום ומקום בהתאם לתרבות המקומית.

ההרצאות שלו מבוססות על ניסיון עסקי ומחקר אקדמי אך מועברות בשטף של דיבור קולח המתובל בסיפורים וחוש הומור, ומתאימות לקהלים רחבים, מקהל אקדמי ועסקי המצפה להרצאה מעמיקה ומבוססת, ועד לשוחרי טיולי כורסא המחפשים חוויה של טיול למקומות חדשים ותקופות קדומות.  

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input