מי אני שיר ירושלמי? - מופע ליום ירושלים

אייל שרף

 

מופע מוסבר שבו נבצע מן המיטב שבחמישים שנות כתיבה על העיר ירושלים, החל מה"בייבי בום" של שנת 1967, ועד לימינו אנו. המופע יכלול שירים מוכרים יותר ופחות ביניהם "ירושלים שלי", "אור וירושלים", "ירושלים האחרת", "השר משה מונטיפיורי", "הנני כאן", ועוד רבים וטובים. עם הפסנתרן גיא פרטי. (גירסה של מופע זה הועלתה במסגרת כנס "מי אני שיר עברי" באוניברסיטת בר-אילן).

שירה: אייל שרף

פסנתר: גיא פרטי

אייל שרף

זמר, שחקן, חזן, ומרצה לתיאטרון מוסיקלי. אייל גם כותב על עולם מחזות הזמר בעיתון "הארץ". בעל תואר שני בתיאטרון מוסיקלי מאוניברסיטת ניו-יורק, ובוגר החוג למשחק -Royal Birmingham Conservatoire באנגליה.

השתתף במגוון מחזות ומחזות-זמר בניו-יורק, כולל ההפקה זוכת הדראמה דסק "שודדי הים מפנזאנס".

משחק כיום בתיאטרון היידישפיל בהצגה "געבירטיג". הופיע בסדרות הטלוויזיה "החברים של נאור", "בית הכלבים" ו"צומת מילר", ובסרטים "באומשלאגר" ו"יד מכוונת" (פוסט-פרודקשן). בשנותיו בניו-יורק שימש גם כחזן קונסרבטיבי והוא ממשיך עבודה זו מדי שנה בימים הנוראים. נמנה על צוות המנחים לאנגלית באוניברסיטה הפתוחה.

גיא פרטי

בוגר האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים וה-Royal Academy of Music-בלונדון. ניהל את הקונסרבטוריון העירוני באשקלון, שימש כמנצח במקהלת הזמיר הבינלאומית, ולימד במוסדות מובילים בארץ. שימש כמנהלו המוסיקלי והמנצח של המחזמר "הרצל מלך היהודים" בהפקת היכל התרבות פתח תקווה, וכן של Love's Labour's Lost בתיאטרון האקני אמפייר בלונדון.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UkprEfVb9BA

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input