ירושלים של שיר - הרצאה חגיגית לקראת יום ירושלים

אסנת גולדפרב-ארזואן

 

                      

ירושלים – העיר שחוברה לה יחד, העיר הקדושה לכל הדתות, העיר היפהפיה בעולם היוותה השראה רבה לאמנים בכל התקופות.

בהרצאה הרב תחומית נשזור את העיר המרתקת עם ניחוחותיה הייחודיים דרך המוסיקה שחוברה לה לפני מלחמת ששת הימים ואחריה.
בהרצאה נאזין לשירים רבים כמו "הנני כאן", "הכותל", "השר משה מונטיפיורי" (כולם פרי עטו של דובי זלצר), נשמע את ירושלים של יוסי בנאי, לעומת ירושלים של יצחק נבון מ"בוסתן ספרדי",
נשמע כיצד יוסף שריג הלחין את השיר "אור לירושלים"',
מהו המקור של השיר "על כפיו יביא", מה חשב אביהו מדינה בהתחלה על השיר "שבחי ירושלים"' וכמובן שנשיר ביחד את ההמנון על ירושלים "ירושלים של זהב." 

אסנת גולדפרב-ארזואן, מוסיקולוגית, מרצה, קריינית, מנחה, מחזאית וסופרת. 

מרצה ומנחת סדנאות בעבור קהלי יעד רחבים, למשל: בהשתלמויות למורים ולמורות למוסיקה, בהשתלמויות מורים כלליים, במכללה לגימלאים של חברת חשמל אשדוד, בחוג האזנה של קיבוץ שדה בוקר, במועדון שילובים באוניברסיטת תל-אביב, בחוג האזנה מודרכת למבוגרים במרכז למוסיקה נס ציונה; בחוגי בית בויצ"ו ברחבי הארץ ועוד.

בעלת תואר שני (M.A.) מטעם המחלקה למוסיקה שבאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון (B.Ed) בהצטיינות יתרה במדרשה למוסיקה במכללת לווינסקי. סיימה לימודי תעודה במנהל עסקים, קורס קריינות והנחייה במכללת גבע וסדנת אמנויות הבמה במכללה לאמנויות הבמה מיסודה של חני נחמיאס. לומדת מחזאות אצל גורן אגמון במלגה מטעם המועצה לתרבות ולאמנות מפעל הפיס.

בשנים האחרונות מתמחה בכתיבת מחזות מוסיקליים אותם היא מציגה בישראל עם התזמורת הקאמרית הישראלית, תזמורת הבמה הישראלית והתזמורת הקאמרית רמת גן ובאיטליה. במשך 8 שנים ניהלה את מגמת המוסיקה של בית הספר מכל"ל רמת-גן. זכתה בצל"ש על עבודתה כמנהלת מגמת המוסיקה ויוזמתה מטעם פרס רקנאטי-צ'ייס-רש"י. כסופרת הוציאה לאור וחיברה את הספר אליעד לומד אותיות בגן החיות וחוברות לימוד: תגלית החלילית - סופרן א' ותגלית החלילית - אלט א'. עורכת תכניות לפסטיבל אבו גוש, קבוצת מוסיקה נובה ולגופי ביצוע נוספים בארץ.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input