המשפחה לאורך ההסטוריה ובתרבויות העולם

טל רשף

 

 

הרצאה מלווה במצגת הלוקחת אותנו אל אל אידיאל המשפחה בתרבויות שונות ובתקפות שונות ולעומתו אל סיפורי משפחות, האידיאל אל מול המציאות.

על החלוקה בין תפקיד הגבר לתפקיד האישה בתרבות יפן, אהבת יעקב לרחל בספר בראשית, על מדינות שמרניות שנשלטו על ידי נשים ומדינות מודרניות שמעולם לא בחרו אישה, על הילד בספר משלי והילד בתרבות סין, על החשיבות של סעודות משפחתיות מסביב לעולם, על אמהות חורגות באגדות עמים ומה שקורה ליחסי ילדים והוריהם בתרבות המודרנית.

ועוד סיפורים ודוגמאות מכל מקום כמעו ומכל תקופה כמעט על המורכבות של משפחה, על האידיאל ועל המציאות.

טל רשף

איש אקדמיה ואיש הייטק, חוקר בתחום התרבויות וההיסטוריה ומנהל פרוייקטים בשוק העולמי, ביקר ועבד ב-50 מדינות שונות וחי בבלגיה, ארגנטינה, צרפת וישראל. הוא מרצה על העולמות המרתקים של התרבות האנושית, על הפסלים של אי הפסחא ועל אימפריית המאיה, על תרבות סין ותרבות הודו, ועל הדרך בה נעשים היום עסקים בכל מקום ומקום בהתאם לתרבות המקומית.

ההרצאות שלו מבוססות על ניסיון עסקי ומחקר אקדמי אך מועברות בשטף של דיבור קולח המתובל בסיפורים וחוש הומור, ומתאימות לקהלים רחבים, מקהל אקדמי ועסקי המצפה להרצאה מעמיקה ומבוססת, ועד לשוחרי טיולי כורסא המחפשים חוויה של טיול למקומות חדשים ותקופות קדומות.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input