הורה גרוב - מופע לטו בשבט "בארץ אהבתי השקד פורח"

הורה גרוב 

 

 

העצים, הפרחים וסיפורי חג האילנות והנטיעה היוו חלק מאד דומיננטי בחיי הישוב העברי מאז העליה הראשונה ועד לימינו. חידשנו נשכחות ובעיבודים מחודשים נשיר אתכם ונציג במצגת את סיפורי השירים והמשוררים וכמובן החוגגים את החג החשוב כל כך למפעל הציוני לא רק כחג דתי אלא כחג לאומי על האדמה העברית והפרחתה.

המופע יכול להיות מותאם גם לסדר טו' בשבט כאשר השירים יותאמו לפרקי הסדר והמצגות יחד איתם. מילות השירים יוצגו על המסך ותהנו מפירות החג המיוחדים, סיפוריהם ושירהם.
המופע יזרום מ"אנו נהיה הראשונים" ושירי לוין קיפניס הידועים אל "בין פרחי הגן", שירי ביאליק עם השיטה ב "לא ביום ולא בלילה" המצורף "קומי צאי" אל לאה גולדברג עם "היקינטון" "בארץ אהבתי" ומשם קדימה אל –"נד אילן" "שירת העשבים" "ההר הירוק" "אל גינת אגוז" "שלג על עירי" "החברה להגנת הטבע" "תפוחים ותמרים" "כתם הפרי" "הפרח בגני" "יש לי ציפור קטנה בלב" ועוד ועוד .
נקנח בריקודי עם ישראליים ושורות ובכל הסגנונות . יהיה כיף...

הורה גרוב

הורה גרוב הוא הרכב מוזיקלי עם פרויקט תרבותי וחינוכי, שמחדש ומשמר את כל השירים הישנים הקאנוניים של התקופה שהולידה ובנתה את מדינת העם היהודי בארץ ישראל ומנגיש אותם לכל הגילאים בארץ

המופעים מאושרים ומסובסדים על ידי – פמ"י פריפריה, פמ"י ספריות וסל תרבות.

מזלי לוי : שירה , ג'קי אבן חן: הגשה, שירה וגיטרה   

מופע/ הרצאה- " מתיישבים ושרים – לידת הזמר העברי 1800 – 1948 

במופע זה נלך אחורה בהיסטוריה משנת 1800, בה היו בפלשתינא 6000 יהודים ועד לשנת 1948 עם 650000 תושבי מדינת ישראל שקמה לתחיה. נספר ונשיר בדרך שלנו - בתמונות בהקראות ובמצגת שירים את השתלשלות התקופות, המשוררים, המלחינים המבצעים והשירים שנולדו בתקופות אלה. נספר איך נולד הזמר העברי ונגמל מחיתוליו. לכל תקופה נשיר עם הקהל כמה מהשירים ובכך נסכם תקופה ענקית של 148 שנים בשעה וחצי של מופע/ הרצאה מלהיב . הנוסטלגיה וההומור שמאחורי תוכן המופע יטבלו בצלילים מחודשים של שירים שנשכחו ועובדו מחדש עבור מופע/הרצאה  זה שכולו נוסטלגיה צרופה. ומשירי המופע -  "במחרשתי" ויא חלילי"  דרך " לא ביום ולא בלילה" אל " הבו לבנים" , מכתב מאמא" " זמר הפלוגות " " האמיני יום יבוא" מחרוזת דאנס הפלמ"ח ועוד 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input