הורה גרוב - "שירי אור ותקווה" לחג החנוכה

הורה גרוב 

 

 

האור והתקווה לקראת חג החנוכה באו לידי ביטוי רב בזמר העברי, במופע נספר על ונשיר את השירים המרגשים שנוצרו בזמר העברי מתוך תקווה והתרוממות רוח בעקבות אירועי חודש כסלו וכמובן סיפורי חנוכה.

את השירים תלווה מצגת האירועים והדמויות שעומדות מאחורי השירים עוד מימי העליה הראשונה עד לימינו ונוסיף שירים חדשים בזמר וריקודים. נלווה את טקס הדלקת הנרות המסורתית בשירי – "מעוז צור" ו" הנרות הללו". נצרף לפי דרישתכם אף חידוני מצגת עליזים על מנהגי ונושאי החנוכה.
המופע יזרום מ"אנו נהיה הראשונים" "נרותי הדקיקים" "אנו נושאים לפידים" אל "שבחי מעוז" "מי ימלל" "אור עולה בבקר" "מחרוזת אור ותקוה" מהאירוויזיונים, "מי שמאמין לא מפחד" "וכשיבוא שלום" , ואף שירים יווניים מתורגמים לעברית ועוד ועוד... .

נקנח בריקודי מעגל הורה וכל הסגנונות - יהיה כיף.... 

הורה גרוב

הורה גרוב הוא הרכב מוזיקלי עם פרויקט תרבותי וחינוכי, שמחדש ומשמר את כל השירים הישנים הקאנוניים של התקופה שהולידה ובנתה את מדינת העם היהודי בארץ ישראל ומנגיש אותם לכל הגילאים בארץ

המופעים מאושרים ומסובסדים על ידי – פמ"י פריפריה, פמ"י ספריות וסל תרבות.

מזלי לוי : שירה , ג'קי אבן חן: הגשה, שירה וגיטרה   

https://www.youtube.com/watch?v=12vj_T7biqg&feature=youtu.be

מופע/ הרצאה- " מתיישבים ושרים – לידת הזמר העברי 1800 – 1948 

במופע זה נלך אחורה בהיסטוריה משנת 1800, בה היו בפלשתינא 6000 יהודים ועד לשנת 1948 עם 650000 תושבי מדינת ישראל שקמה לתחיה. נספר ונשיר בדרך שלנו - בתמונות בהקראות ובמצגת שירים את השתלשלות התקופות, המשוררים, המלחינים המבצעים והשירים שנולדו בתקופות אלה. נספר איך נולד הזמר העברי ונגמל מחיתוליו. לכל תקופה נשיר עם הקהל כמה מהשירים ובכך נסכם תקופה ענקית של 148 שנים בשעה וחצי של מופע/ הרצאה מלהיב . הנוסטלגיה וההומור שמאחורי תוכן המופע יטבלו בצלילים מחודשים של שירים שנשכחו ועובדו מחדש עבור מופע/הרצאה  זה שכולו נוסטלגיה צרופה. ומשירי המופע -  "במחרשתי" ויא חלילי"  דרך " לא ביום ולא בלילה" אל " הבו לבנים" , מכתב מאמא" " זמר הפלוגות " " האמיני יום יבוא" מחרוזת דאנס הפלמ"ח ועוד 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input